Minikurz na večer

Sebeobrana pro ženy

33 

Malá skupinka, dvě hodiny, informace i praxe. Pojďme říct jasné: „Ne!” povýšenému a agresivnímu chování. Pojďme se bránit.

Aktuální vypsané termíny:
V současné době nejsou vypsány žádné termíny. Napište prosím instruktorovi dané pobočky. Kontakt najdete na záložce Kdo vás bude učit.

Počet osob:
Místo konání: Štítek:

Dáme vám hádanku: Víte, jaká je nejúčinnější zbraň žen proti nepříjemným a agresivním lidem? Je to hlas. Právě z vašeho hlasu se v krizových situacích stává váš největší spojenec. Díky němu si dokážete uhájit své hranice a postavit se za sebe. I za ostatní. Každý den, každou hodinu, každou minutu. Zkrátka v běžném životě. 

Co si z našeho kurzu sebeobrany pro ženy odnesete?

  • „Hej kotě, hejbni tou prdelkou, jo?” Je tato věta v pořádku? Není. Naučíme vás, jak na podobné žvásty reagovat. 
  • Zamrznutí – stav, který často přichází společně s narušením našich hranic.  Nečekán, nezván. Co s tím? I to budeme řešit. 
  • A co když k fyzickému napadení nakonec dojde? Připravíme vás na to. Společně natrénujeme jednoduchý postup, který vám v sebeobraně pomůže. A je úplně jedno, jestli se vaše fyzická zdatnost podobá tenistce Sereně Williams, nebo modelce Twiggy. Zvládnete to.

Oslizlý šéf, agresivní spolužák, vlezlý spolucestující – všichni tito lidé musí vědět, co si k vám mohou dovolit. A co už je přes čáru.
Sebeobrana začíná u jasné komunikace a v některých případech končí u odražení fyzického útoku. Po našem kurzu budete umět obojí. Pro jistotu.

Jestli vám není ještě 15 let, musíte k nám přijít v doprovodu dospělé osoby. Klidně vemte mámu, kámošku nebo babičku. Náš kurz obohatí všechny, uvidíte.

Podrobnosti

Rozsah: 2 hodiny

Cena: 33 EUR

Max. lidí ve skupině: 10

Eva Šipöczová

Eva Šipöczová

Ako väčšina žien a dievčat mám za sebou celú škálu negatívnych skúseností s obťažovaním zo strany cudzích mužov. Žiaľ, väčšina mojich zlých skúseností, ktoré v niektorých prípadoch prekročili hranicu obťažovania a zašli ďalej, bola s kamarátmi. Ako sa cítiť bezpečne vo svete, keď sú pre vás nebezpeční tí, ktorým veríte a máte ich radi? Roky zlých a neoprávnených pocitov viny…
Ako väčšina žien a dievčat mám za sebou celú škálu negatívnych skúseností s obťažovaním zo strany cudzích mužov. Žiaľ, väčšina mojich zlých skúseností, ktoré v niektorých prípadoch prekročili hranicu obťažovania…
pokračovat ve čtení →

E-mail:    

Lukáš

Od malička som bol vedený k bojovým umeniam, a to do takého bodu, že sa bojové umenia stali neodlučiteľnou súčasťou môjho života. S odstupom času som si uvedomil, že iba bojové umenia nestačia na to, aby mi pomohli zvládnuť chaos reálnej situácie. Tak som začal s hľadaním odpovede na to, ako zefektívniť moje umenie a dať môjmu úsiliu zmysel. Vtedy…
Od malička som bol vedený k bojovým umeniam, a to do takého bodu, že sa bojové umenia stali neodlučiteľnou súčasťou môjho života. S odstupom času som si uvedomil, že iba…
pokračovat ve čtení →

Nákupní košík