Kurzy sebeobrany Bratislava

Agresoři hranice neřeší. Ani vaše osobní, ani hranice státu. Je jim jedno, zda se právě nacházíte v České republice, na Slovensku nebo na druhém konci světa. Prostě zaútočí. A to je hlavní důvod, proč se Moderní sebeobrana rozšiřuje. I my budeme vaše hranice hájit všude, kde dokážeme. Teď i v Bratislavě. Na minikurzu Sebeobrana pro ženy se naučíte řešit krizové situace, reagovat na arogantní žvásty, prolomit zamrznutí. A mraky dalších věcí, podívejte se do popisku hned tady dole.

Aktuální kurzy

 • Sebeobrana pro ženy

  Minikurz na večer

  Sebeobrana pro ženy

   Bratislava

  Malá skupinka, dvě hodiny, informace i praxe. Pojďme říct jasné: „Ne!” povýšenému a agresivnímu chování. Pojďme se bránit.

  799  Detail kurzu
 • Soukromá výuka

  Podle vašeho přání

  Soukromá výuka

   Bratislava

  Na co se na soukromých lekcích zaměříme? Kdy se sejdem? Vše záleží na vás. A výhodnější balíčky? I ty máme, podívejte do popisku.

  800  Detail kurzu

Kdo vás bude učit

Eva Šipöczová

Eva Šipöczová

Ako väčšina žien a dievčat mám za sebou celú škálu negatívnych skúseností s obťažovaním zo strany cudzích mužov. Žiaľ, väčšina mojich zlých skúseností, ktoré v niektorých prípadoch prekročili hranicu obťažovania a zašli ďalej, bola s kamarátmi. Ako sa cítiť bezpečne vo svete, keď sú pre vás nebezpeční tí, ktorým veríte a máte ich radi? Roky zlých a neoprávnených pocitov viny… pokračovat ve čtení →

E-mail:    

Nákupní košík