Minikurz na večer

Sebeobrana pro ženy

999 

Malá skupinka, dvě hodiny, informace i praxe. Pojďme říct jasné: „Ne!” povýšenému a agresivnímu chování. Pojďme se bránit.

Aktuální vypsané termíny:
Úterý, 18. 6. 2024 (17:00)Englišova 82, Opava (ZŠ Englišova)zbývá míst: 10

Počet osob:
Místo konání: Štítek:

Dáme vám hádanku: Víte, jaká je nejúčinnější zbraň žen proti nepříjemným a agresivním lidem? Je to hlas. Právě z vašeho hlasu se v krizových situacích stává váš největší spojenec. Díky němu si dokážete uhájit své hranice a postavit se za sebe. I za ostatní. Každý den, každou hodinu, každou minutu. Zkrátka v běžném životě.

Co si z našeho kurzu sebeobrany pro ženy odnesete?

  • „Hej kotě, hejbni tou prdelkou, jo?” Je tato věta v pořádku? Není. Naučíme vás, jak na podobné žvásty reagovat. 
  • Zamrznutí – stav, který často přichází společně s narušením našich hranic.  Nečekán, nezván. Co s tím? I to budeme řešit.
  • A co když k fyzickému napadení nakonec dojde? Připravíme vás na to. Společně natrénujeme jednoduchý postup, který vám v sebeobraně pomůže. A je úplně jedno, jestli se vaše fyzická zdatnost podobá tenistce Sereně Williams, nebo modelce Twiggy. Zvládnete to.

Oslizlý šéf, agresivní spolužák, vlezlý spolucestující – všichni tito lidé musí vědět, co si k vám mohou dovolit. A co už je přes čáru.
Sebeobrana začíná u jasné komunikace a v některých případech končí u odražení fyzického útoku. Po našem kurzu budete umět obojí. Pro jistotu.

Jestli vám není ještě 15 let, musíte k nám přijít v doprovodu dospělé osoby. Klidně vemte mámu, kámošku nebo babičku. Náš kurz obohatí všechny, uvidíte.

Podrobnosti

Rozsah: 2 hodiny

Cena: 999 CZK

Max. lidí ve skupině: 10

Petra Stuchlík Fišerová

Dokud jsem nenarazila na Moderní sebeobranu, žila jsem v nesouladu. To, jak jsem se cítila a chovala, bylo v kontrastu s tím, co ode mě očekává společnost. Setkávala jsem se se stereotypy, jak má vypadat a chovat se správná žena, poslouchala sexistické vtipy. Snášela s úsměvem kecy o tom, co všechno jako žena dělám špatně. Zažila jsem také velmi nepříjemné…
Dokud jsem nenarazila na Moderní sebeobranu, žila jsem v nesouladu. To, jak jsem se cítila a chovala, bylo v kontrastu s tím, co ode mě očekává společnost. Setkávala jsem se…
pokračovat ve čtení →

Nákupní košík