Podle vašeho přání

Soukromá výuka

1 000 

Na co se na soukromých lekcích zaměříme? Kdy se sejdem? Vše záleží na vás. A výhodnější balíčky? I ty máme, podívejte do popisku.

Individuální objednávka - formulář níže na stránce

Počet osob:
Místo konání: Štítek:

„K cíli kráčím vždy rychle a efektivně,” zní tak nějak vaše životní motto? Pokud nyní přikyvujete, soukromé hodiny jsou pro vás to pravé. Věnujeme se na nich pouze vám a díky tomu si sami určujete tempo postupu.

Vy nám prozradíte své přání a potřeby, my sestavíme plán. Co tím získáme? Čas. Nebudeme se zdržovat tím, co vás nezajímá. A naopak se zaměříme na oblasti, které vás lákají. Společně si stanovíme cíl a k němu půjdeme. Rychle. Uvidíte, že výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Soukromé lekce sebeobrany jsou hlavně o vás:

  • Čas setkání určujete vy. Pokud to půjde, přizpůsobíme se.
  • Při sestavování tréninkového plánu hrají hlavní roli vaše potřeby.
  • Na lekci můžete dorazit sami, ve dvou, ve třech nebo až v šesti lidech.

Jak často je nejlepší chodit?

I to záleží na vás. Ideální scénář vypadá tak, že se sejdeme jednou týdně a 60 minut makáme na zlepšení vaší sebeobrany. A co když se chcete zlepšovat rychleji? Pak si lekci prodloužíme na dvě až tři hodiny nebo se sejdem vícekrát v týdnu na hodinu. Domluvíme se.

Kdy a kde hodiny probíhají?

Lekce soukromé výuky Moderní sebeobrany v Uherském Hradišti se konají na adrese: Tyršovo nám. 440, 686 01 Uherské Hradiště (veslařský klub Morávie).

A kdy? V pracovní dny, případně i o víkendu. Konkrétní čas si už doladíte se samotnou instruktorkou nebo instruktorem. Jen počítejte s tím, že ulovit termín po 17:00 hodině je docela oříšek. Ale šance ještě existuje. Jestli máte čas dříve, dáme vám většinou termín raz dva.

Jak to na samotných hodinách vypadá?

Znáte náš základní kurz Sebeobrana do města? Přesně podle toho při soukromých hodinách postupujeme. Kurz Sebeobrana do města trvá tři měsíce, my ho na soukromých lekcích projdeme zhruba během 10-12 setkání. A dokážete se pak dobře bránit? Ano, získáte slušný základ.

Je možné, ba dokonce velmi pravděpodobné, že vás sebeobrana chytne. Co s tím? Pro takové případy je tu blok pro pokročilé. Zde se věnujeme například útokům se zbraní nebo útokům od více agresorů. A jak už jsme řekli výše, i zde o náplních lekcí rozhodujete hlavně vy.

Kolik to stojí?

  • Soukromá hodina – tedy 60 minut vás vyjde na 1000 Kč.
  • Za balíček, který obsahuje tři hodiny, zaplatíte 2 600 Kč.
  • A za větší balík s 10 hodinami si účtujeme 9 000 Kč.
  • Za mega balíček 50 hodin zaplatíte 43 000 Kč.

Platbu od vás potřebujeme mít vždy předem uhrazenou na účtě.  

Když se rozhodnete pro velký balík s 10 lekcemi, můžete nám zaplatit jen první hodinu a teprve až proběhne, pošlete zbytek. Proč? Bereme to jako takovou “oťukávačku”. Pokud se vám kurz líbí, jdete do toho. A když ne, jdete od toho.

Jaké u nás panují storno podmínky?

Nemoc, děti, práce – i to jsou důvody, proč se vám na domluvenou lekci občas nepodaří přijít. Chápeme to. Pokud hodinu zrušíte instruktorce nebo instruktorovi den předem, nahradíte si ji jindy.

A co když lekci zrušíte v ten den? Platíte ji v plné výši, případně se vám odečte z balíčku. Ale existuje i další možnost – na lekci za sebe můžete poslat kamarádku, bráchu nebo maminku. Zkrátka někoho jiného. V takovém případě to prosím dejte vědět vaší instruktorce nebo instruktorovi.

Zajímalo by vás ještě něco dalšího ohledně storno lekcí? Cinkněte nám na číslo 730 152 889.

Je možné dát někomu soukromou lekci sebeobrany jako dárek?

Jasně, máme připravené krásné dárkové poukázky ve formátu A4. Při objednávce kurzu nám prosím napište do poznámky kouzelnou formuli: “dárkový poukaz” a my vám ho pošleme do e-mailu. Vy jen vytisknete.

Jak to vidíte, jdete do toho? Jestli ano, pusťte se do odpovědí v tomto formuláři. My se vám brzy ozveme s nějakým pěkným návrhem.

Vyberte si z poboček, na kterých nabízíme soukromé hodiny.
Napište nám sem prosím konkrétní časy, kam vměstnáte lekce: Například: Středu bych to dala nějak mezi 17:00 až 19:00 hodinou a ve čtvrtek bych mohla od 16:00 do 18:00. My na to mrkneme a navrhneme termín pro první lekci.
Existuje ještě něco dalšího, co bychom měli vědět? Máte třeba dárkový poukaz? Sem s tím.
Abychom vám mohli odpovědět na vaši poptávku, potřebujeme k tomu váš souhlas. Informace o způsobu zpracování vašich údajů se dozvíte v našich zásadách.
Zaregistrujte se k odběru našeho e-mailového newsletteru. Cca jednou měsíčně od nás dostanete informace ze světa sebeobrany, tipy k tréninku, přehled chystaných akcí a další exkluzivní obsah. Zaškrtnutím souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle našich zásad.

Jan Vaněk

Po dokončení střední školy vedly mé kroky do Prahy, konkrétně na lekce Moderní sebeobrany. Hodně jsem o ní slyšel a chtěl ji vyzkoušet. Sebeobrana mě vždy zajímala, stejně jako o přežití v extrémních podmínkách. Situace, kdy se slabší brání někomu nebo něčemu silnějšímu, mě přitahovaly. „Co musím udělat, abych to ustál?” vrtalo mi hlavou. Hledal jsem odpovědi. A na různých…
Po dokončení střední školy vedly mé kroky do Prahy, konkrétně na lekce Moderní sebeobrany. Hodně jsem o ní slyšel a chtěl ji vyzkoušet. Sebeobrana mě vždy zajímala, stejně jako o…
pokračovat ve čtení →

E-mail:    

Nákupní košík