Kurzy sebeobrany Uherské Hradiště

Jaký kurz Moderní sebeobrany můžete navštívit v Uherském Hradišti? Zde na vás čeká minikurz na jeden večer Sebeobrana pro ženy, Soukromá výuka a náš základní tříměsíční kurz Sebeobrana do města.

Aktuální kurzy

 • Minikurz na pepřový sprej

  Pepřový sprej prakticky

   Uherské Hradiště

  Jaký pepřák pořídit? Kde ho nosit? Kam správně mířit? Všechny odpovědi se na našem kurzu dozvíte. A navíc si je ověříte v praxi.

  999  Detail kurzu
 • Sebeobrana pro ženy

  Minikurz na večer

  Sebeobrana pro ženy

   Uherské Hradiště

  Malá skupinka, dvě hodiny, informace i praxe. Pojďme říct jasné: „Ne!” povýšenému a agresivnímu chování. Pojďme se bránit.

  799  Detail kurzu
 • Sebeobrana do města

  Tříměsíční kurz

  Sebeobrana do města

   Uherské Hradiště

  Dokázat se za sebe postavit? Důležité. Po našem tříměsíčním kurzu budete moc dobře vědět, jak se to dělá. Teoreticky i prakticky.

  4 190  Detail kurzu
 • Soukromá výuka

  Podle vašeho přání

  Soukromá výuka

   Uherské Hradiště

  Na co se na soukromých lekcích zaměříme? Kdy se sejdem? Vše záleží na vás. A výhodnější balíčky? I ty máme, podívejte do popisku.

  800  Detail kurzu

Kdo vás bude učit

Jan Vaněk

Po dokončení střední školy jsem se rozhodl vyrazit do Prahy na zkušenou za prací a zjistit, co to je ta Moderní sebeobrana, o které jsem tolik slyšel. Sebeobrana jako taková mě zajímala vždy, spolu s uměním přežít extrémní podmínky a situace, jak se slabší může ubránit silnějšímu… Co je k tomu třeba? Zkoušel jsem různé druhy sebeobrany, vždy se ale… pokračovat ve čtení →

E-mail:    

Nákupní košík