Jan Vaněk

Instruktor sebeobrany

Po dokončení střední školy vedly mé kroky do Prahy, konkrétně na lekce Moderní sebeobrany. Hodně jsem o ní slyšel a chtěl ji vyzkoušet. Sebeobrana mě vždy zajímala, stejně jako o přežití v extrémních podmínkách. Situace, kdy se slabší brání někomu nebo něčemu silnějšímu, mě přitahovaly. „Co musím udělat, abych to ustál?” vrtalo mi hlavou. Hledal jsem odpovědi. A na různých kurzech je i nacházel. Mělo to však jeden háček – bylo toho moc, ztrácel jsem se.

Víte, čím si mě Moderní sebeobrana získala? Svým konceptem i stylem výuky. Vše stálo na jednoduchých principech a na několika obranných mechanismech. Konečně jsem se v tom vyznal. Líbilo se mi, že zde berou v potaz přirozený pohyb a normální chování lidí. Byl jsem nadšený. Brzy jsem získal vyšší sebevědomí, což se odrazilo v mém osobním i profesním životě.

Když se v roce 2018 vyhlásilo výběrové řízení na instruktory Moderní sebeobrany, zapsal jsem se. Měl jsem štěstí. Po dokončení kurzu jsem vedl soukromé hodiny a semináře v Praze, ale pak přišlo stěhování. Od roku 2022 můžete mé kurzy navštívit jen v Uherském Hradišti – mém rodném městě. Těším se.

Moje kurzy

 • Minikurz na pepřový sprej

  Pepřový sprej prakticky

   Uherské Hradiště

  Jaký pepřák pořídit? Kde ho nosit? Kam správně mířit? Všechny odpovědi se na našem kurzu dozvíte. A navíc si je ověříte v praxi.

  999  Detail kurzu
 • Sebeobrana pro ženy

  Minikurz na večer

  Sebeobrana pro ženy

   Uherské Hradiště

  Malá skupinka, dvě hodiny, informace i praxe. Pojďme říct jasné: „Ne!” povýšenému a agresivnímu chování. Pojďme se bránit.

  799  Detail kurzu
 • Sebeobrana do města

  Tříměsíční kurz

  Sebeobrana do města

   Uherské Hradiště

  Dokázat se za sebe postavit? Důležité. Po našem tříměsíčním kurzu budete moc dobře vědět, jak se to dělá. Teoreticky i prakticky.

  4 190  Detail kurzu
 • Soukromá výuka

  Podle vašeho přání

  Soukromá výuka

   Uherské Hradiště

  Na co se na soukromých lekcích zaměříme? Kdy se sejdem? Vše záleží na vás. A výhodnější balíčky? I ty máme, podívejte do popisku.

  800  Detail kurzu
Nákupní košík