Jan Vaněk

Instruktor sebeobrany

Po dokončení střední školy jsem se rozhodl vyrazit do Prahy na zkušenou za prací a zjistit, co to je ta Moderní sebeobrana, o které jsem tolik slyšel. Sebeobrana jako taková mě zajímala vždy, spolu s uměním přežít extrémní podmínky a situace, jak se slabší může ubránit silnějšímu… Co je k tomu třeba? Zkoušel jsem různé druhy sebeobrany, vždy se ale zaměřovali na konkrétní techniky a to v takovém množství, ve kterém jsem se ztrácel.

Až právě Moderní sebeobrana mi učarovala tím, že se skládá pouze z pár principů a jednoduchých obranných mechanizmů, které vycházejí z přirozeného pohybu a chovaní. Byl jsem nadšený ze stylu výuky a konceptu. Ne jen, co se týká sebeobrany jako takové, ale i rozvoje sebevědomí a přesahu do osobního nebo pracovního života.

V roce 2018 jsme se proto přihlásil do výběrového řízení na instruktora. Po instruktorském kurzu jsem učil soukromé hodiny a soukromé semináře v Praze.
V Roce 2022 přišlo stěhování zpět do rodného města a díky tomu v současné době učím pravidelné dlouhé kurzy, semináře a soukromé hodiny přímo v Uherském Hradišti.

Moje kurzy

 • Minikurz na pepřový sprej

  Pepřový sprej prakticky

   Uherské Hradiště

  Jaký pepřák pořídit? Kde ho nosit? Kam správně mířit? Všechny odpovědi se na našem kurzu dozvíte. A navíc si je ověříte v praxi.

  999  Detail kurzu
 • Sebeobrana pro ženy

  Minikurz na večer

  Sebeobrana pro ženy

   Uherské Hradiště

  Malá skupinka, dvě hodiny, informace i praxe. Pojďme říct jasné: „Ne!” povýšenému a agresivnímu chování. Pojďme se bránit.

  799  Detail kurzu
 • Sebeobrana do města

  Tříměsíční kurz

  Sebeobrana do města

   Uherské Hradiště

  Dokázat se za sebe postavit? Důležité. Po našem tříměsíčním kurzu budete moc dobře vědět, jak se to dělá. Teoreticky i prakticky.

  4 190  Detail kurzu
 • Soukromá výuka

  Podle vašeho přání

  Soukromá výuka

   Uherské Hradiště

  Na co se na soukromých lekcích zaměříme? Kdy se sejdem? Vše záleží na vás. A výhodnější balíčky? I ty máme, podívejte do popisku.

  800  Detail kurzu
Nákupní košík