Minikurz na pepřový sprej

Pepřový sprej prakticky

999 

Jaký pepřák pořídit? Kde ho nosit? Kam správně mířit? Všechny odpovědi se na našem kurzu dozvíte. A navíc si je ověříte v praxi.

Zbývá míst: 10

Počet osob:
Místo konání: Štítek:

Už jste někdy použili pepřový sprej? Jestli ano, možná se vám hlavu prohnala některá z těchto otázek:

  • „Počkat, počkat. Kde ten pepřák vůbec mám?”
  • „Cože? Pojistka? Co s ní?”
  • „A kam přesně se míří?”
  • „Jakou silou se to mačká?”
  • „Ou, to dostříkne jen sem?”

Jednu věc mají tyto otázky společnou, když stojíte tváří v tvář agresorovi, odpovědi hledat nemůžete. Je pozdě. 

Náš kurz vám na vše odpoví. Teoreticky i prakticky. Připravili jsme pro vás reálné situace, ve kterých si zacházení s pepřákem vyzkoušíte. Vytáhnete, odjistíte, zamíříte, zmáčknete. V pohybu. Pro nácvik používáme pepřové spreje bez pálivé složky, ty máte v ceně kurzu.

A jaký pepřák doporučujeme nosit běžně v kapse? Ten samý typ, jaký se naučíte používat na našem kurzu. Tyto reálné pepřové spreje si můžete koupit u nás, nebo kdekoliv jinde.  Po našem kurzu budete přesně vědět, po jakém pepřáku v obchodě sáhnout. A který tam raději nechat.

Dejte každému agresorovi stopku dříve, než se k vám přiblíží. Než se vás dotkne. Ta malá věcička ve vaší kapse vám s tím pomůže. Když víte, jak na ni. A vy to po našem kurzu vědět budete, to vám slibujeme.

Podrobnosti

Termín: Čtvrtek, 22. 6. 2023, 18:00 – 20:00

Lokalita: Veslařský klub Morávia, Tyršovo nám. 440, Uherské Hradiště

Rozsah: 2 hodiny

Cena: 999 Kč

Max. lidí ve skupině: 10

Jan Vaněk

Po dokončení střední školy jsem se rozhodl vyrazit do Prahy na zkušenou za prací a zjistit, co to je ta Moderní sebeobrana, o které jsem tolik slyšel. Sebeobrana jako taková mě zajímala vždy, spolu s uměním přežít extrémní podmínky a situace, jak se slabší může ubránit silnějšímu… Co je k tomu třeba? Zkoušel jsem různé druhy sebeobrany, vždy se ale… pokračovat ve čtení →

E-mail:    

Nákupní košík