Zimní camp

Zimní tréninkový pobyt

5 490 

Semináře, které vzpruží vaše sebevědomí. Přednášky, ze kterých vám spadne brada. A tréninky, které vám mohou zachránit život. 

Aktuální vypsané termíny:
Omlouváme se, ale zimní pobyt je bohužel už plný. Máte ale šanci dostat se na palubu! Stačí se přidat na list náhradníků a pokud někdo vypadne, budete první v řadě, koho oslovíme. Zaregistrujte se a držte palce, třeba to vyjde!

Počet osob:
Místo konání:

Zimní tréninkový pobyt

V pátek odpoledne to vypukne, v neděli skončí. Moderní sebeobrana a její první zimní tréninkový pobyt. Čeká vás víkend nadupaný semináři, tréninky a přednáškami. Bude to legendární jízda, která vám dodá sílu. Psychickou i fyzickou. Jdete do toho? 

Co pro vás chystáme?

  • Kolik hodin výuky tipujete, že se vejde do tří dnů? My zvládneme více než 15 hodin. Žádné povinnosti, žádné starosti. Jen vy a vaše sebeobrana.
  • Náplň pobytu bude pestrá, ladíme ji do nejmenších detailů. „Ty kráso, ty semináře mě úplně dostaly,” tak chceme, abyste na náš zimní pobyt vzpomínali. A uděláme pro to maximum.
  • Po skončení pobytu se vám v hlavě uloží přesný plán, jak zareagujete v krizových situacích. Jak se sami za sebe postavíte. Sem všechny naše lekce směřují a sem dovedeme i vás.
  • Také se podělíme o zkušenosti, dodáme si sílu a odpočineme si.

Naše specialita:

Zkuste si na chvíli zavřít oči a představte si, jak takový zimní pobyt s Moderní sebeobranou asi probíhá. Teď oči otevřete a pozorně čtěte: Tato představa byla jen slabý odvárek toho, co s námi ve skutečnosti zažijete.

Jak vypadá sebeobrana na náledí? Když se sotva držíte na nohách? A navíc jste nabalení jak sněhuláci? To vše si na vlastní kůži vyzkoušíte. Přímo venku. Bude se jednat jen o jeden speciální trénink, zbytek výuky proběhne uvnitř. Hezky v teple. 

A co dalšího si pro vás chystáme? Natrénujete sebeobranu v situaci, kdy nevidíte ani ťuk. Ve tmě. Ale to není vše, chystáme si toho pro vás víc. Mnohem víc. Sledujte nás na Facebooku i na Instagramu. Pár překvápek ještě odhalíme.

Přátelství, zábava a relax

Zimní tréninkový pobyt není jen o Moderní sebeobraně, je také o odpočinku, o zábavě i o přátelství. Poznáte lidi, kteří na sobě chtějí makat. Stejně jako vy. Ve volných chvílích budeme sdílet zkušenosti, vztek i radost. Prostě pokecáme, když se vám bude chtít. Když ne, nic se neděje. Klidně si můžete číst, mrknout na film nebo si prohřát tělo v místní sauně.

Hotel

Pokud na místo vyrazíte autem, do navigace naťukejte: „Sporthotel Kácov”. Zde složíme hlavu. A v jakých pokojích? To se domluvíme. Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje i pokoje pro více lidí. Vlastní koupelnu s WC, televizi i Wi-Fi najdete v každé variantě.

A co jídlo?

V ceně pobytu je plná penze. A ne jen tak ledajaká, množství jídla odpovídá zvýšené zátěži, dokonce na vás čekají i odpolední svačiny. V břiše vám kručet nebude. A když nejíte maso? Nevadí, zařídíme vám veganskou stravu. Jen s tím potřebujeme počítat předem, napište nám to prosím do poznámky k objednávce.

Pro koho je zimní tréninkový pobyt vhodný?

Odpověď na tuto otázku zní jasně: Pro každého.

  • „Dá mi to něco, když s vámi jezdím na letní kempy?” Jasně, dá. A hodně.
  • „Nevadí, že vás zatím znám jen z Instagramu?” Ideální příležitost poznat se osobně a nástroje a postupy pořádně natrénovat.
  • „A zvládnu to, i když vůbec necvičím a moje kondice stojí za starou bačkoru?” Zvládnete. Agresorům je totiž úplně jedno, jestli vlastníte černý pásek v karate nebo sportovat vůbec nestíháte. Prostě zaútočí. A z toho důvodu musí být Moderní sebeobrana pro každého.

Vlastně máme jedinou podmínku: Jestli jste v době konání pobytu ještě neoslavili 16. narozeniny, ať s vámi dorazí někdo dospělý. To je vše.

 

A pozor, důležitá věc na závěr: Máme jen 34 míst. Jestli vás zimní víkend plný Moderní sebeobrany láká, šup k nám s přihláškou. Bude to pecka, už teď se na vás neskutečně těšíme.

Podrobnosti

Rozsah: Pátek a víkend

Cena: 5490 CZK

Pavel Houdek

Jak už víte, v dětství jsem byl šikanované dítě. V pubertě jsem měl bití a ponižování dost a začal jsem se věnovat bojovým sportům. Zapsal jsem se do klubu karate a postupně vystřídal několik bojových sportů a umění. Intenzivně jsem cvičil několik systémů či stylů najednou, výjimkou nebyly období třífázového tréninku. Tyto tréninky mi ale příliš nevyhovovaly; nechtěl jsem se připravovat na…
Jak už víte, v dětství jsem byl šikanované dítě. V pubertě jsem měl bití a ponižování dost a začal jsem se věnovat bojovým sportům. Zapsal jsem se do klubu karate a postupně…
pokračovat ve čtení →

Jasmína Houdek

Bylo mi 14 a udělal to rodinný známý. Dospělý muž. Znásilnění ukončilo mé dětství, všechno bylo jinak. Tato hrozná zkušenost mě zavedla do oddílu bojových sportů. Trénovala jsem neúnavně. Údery, kopy, techniky. Úleva však nepřicházela, mé trauma se neléčilo. Došlo mi, že přímá zkušenost s násilím a trénink v tělocvičně jsou dvě odlišné věci. „Tudy cesta nevede,” přiznala jsem si.…
Bylo mi 14 a udělal to rodinný známý. Dospělý muž. Znásilnění ukončilo mé dětství, všechno bylo jinak. Tato hrozná zkušenost mě zavedla do oddílu bojových sportů. Trénovala jsem neúnavně. Údery,…
pokračovat ve čtení →

Nákupní košík