Sebeobrana pro firmy

Jde se vůbec konfliktním situacím vyhnout? Nebo je vyřešit v klidu, slovně? Jde. A my to lidi u vás ve firmě naučíme.
Stoupnutí si, pohyby, styl mluvení – to vše hraje při konfliktech důležitou roli. Když vše klape podle našeho plánu, konflikt se nevyhrotí. A už vůbec nedojde k samotnému fyzickému napadení. Takový plán předáme i vám.

Náplň školení ve vaší režii

Vy nám řeknete své požadavky, my sestavíme školení. Třeba: „Hledám pro své zaměstnance teambuilding s přesahem. Aby je to bavilo a zároveň jim to něco dalo. Tak na hoďku.”

Nebo: „Potřebujeme podpořit holky u nás na recepci. Občas se tam objeví někdo, kdo na ně řve nebo má oslizlé kecy. Chceme tedy školení pro ženy tak na 3 hodiny.” Těch možností existuje mraky a my se dokážeme přizpůsobit každé z nich.

Naše mise při firemních školeních zní jasně: Lidé si od nás odnesou jeden nebo více praktických nástrojů, které využijí klidně hned, jak za nimi zaklapnou dveře. A nebude to nuda? Rozhodně ne. Vsadíme boty na to, že se dokonce slušně pobavíte. Navíc si vše hned vyzkoušíte, na otrávené sjíždění sociálních sítích pod lavicí nebude čas ani nálada. Uvidíte.

Jak nejlépe vybruslíte z konfliktních a krizových situací? Naučíme vás to.

Přichystáme vám školení například v některé z těchto oblastí:
• „Hlavně klid!” tato věta při srážce s naštvaným, arogantním, nebo dokonce sprostým člověkem moc nepomáhá. Ale co teda? Zaměříme se na to.
• A správná reakce na agresivní chování? I to probereme.
Výbuch, průmyslová havárie, teroristický útok. Co si pro nás život přichystá, nevíme. Co ale víme jistě? Je dobré být připravený.
• Může se stát, že se ocitnete v krizové situaci a padne na vás zodpovědnost i za ostatní. Jak tohle ustát?
Zdraví. Život. Nejdůležitější věci, které máte. Braňte si je. Ukážeme vám nejlepší způsob.

   A jaké společnosti už nám “prošly rukama”? Continental Barum, eBay, Český Rozhlas, Economia, International Study Programs, Dopravní podnik hlavního města Prahy, Mafra. Také lidé z vedení těchto měst už vědí, o čem Moderní sebeobrana je: Dobruška, Nová Paka, Rumburk, Most, Praha. A tím náš výčet zdaleka nekončí.

   Náš přístup

   V jednoduchosti je krása. A funkčnost.
   V krizových situacích se mozek topí v adrenalinu a záplavě emocí. A jak v takovém stavu fungovat? No, těžko. Právě pro tyto případy se vyplatí mít nacvičený jednoduchý postup, kterým automaticky zareagujete. Tím se vyhnete i pochybnostem typu: „Ty jo, neměla jsem udělat něco víc?” Ne. Neměla. Váš mozek pod takovou zátěží s kvalitním řešením nepřijde. Uděláte to nejlepší, co v danou chvíli lze.

   Nezávazná poptávka firemního školení

   Abychom vám mohli odpovědět na vaši zprávu, potřebujeme k tomu váš souhlas. Informace o způsobu zpracování vašich údajů se dozvíte v našich zásadách.
   Nákupní košík