Kurzy sebeobrany Olomouc

Ne, ani v Olomouci nad povýšeným a agresivním chováním nepřivíráme oči. V tomto univerzitním městě učíme i my. Co? Sebeobranou pro ženy. Dozvíte se například to, jaká je nejúčinnější zbraň v krizových situacích, jak překonáte zamrznutí nebo jak odrazíte fyzické napadení. Kurz vám dodá sílu i sebevědomí. A získáte toho mnohem víc, podívejte se do popisku tady dole.

Aktuální kurzy

 • Dvouhodinový kurz

  Obrana v těsném prostoru

   Olomouc

  Vy a agresor, blízkost, uzavřený prostor. Dá se v takových podmínkách bránit? Dá, když znáte tu správnou strategii. A vy ji po našem kurzu znát budete.

  799  Detail kurzu
 • Sebeobrana pro ženy

  Opakovací kurz

  Refresh Minikurzu

   Olomouc 350  Detail kurzu
 • Opakovací kurz

  Refresh Základního Kurzu

   Olomouc 350  Detail kurzu
 • Minikurz na pepřový sprej

  Pepřový sprej prakticky

   Olomouc

  Jaký pepřák pořídit? Kde ho nosit? Kam správně mířit? Všechny odpovědi se na našem kurzu dozvíte. A navíc si je ověříte v praxi.

  999  Detail kurzu
 • Sebeobrana pro ženy

  Minikurz na večer

  Sebeobrana pro ženy

   Olomouc

  Malá skupinka, dvě hodiny, informace i praxe. Pojďme říct jasné: „Ne!” povýšenému a agresivnímu chování. Pojďme se bránit.

  899  Detail kurzu
 • Sebeobrana do města

  Tříměsíční kurz

  Sebeobrana do města

   Olomouc

  Dokázat se za sebe postavit? Důležité. Po našem tříměsíčním kurzu budete moc dobře vědět, jak se to dělá. Teoreticky i prakticky.

  4 500  Detail kurzu

Kdo vás bude učit

Tea Šimonová

Během svého života jsem se setkala s různými formami násilí - od rasismu, až po sexuální útoky, až jsem začala mít pocit, že je to standard nebo to snad přitahuju. Nevěděla jsem, čím to je a každým dalším incidentem se moje sebevědomí snižovalo, nejistota rostla a s ní i podobné zážitky. Dohnalo mě to až k potřebě odstěhovat se na…
Během svého života jsem se setkala s různými formami násilí - od rasismu, až po sexuální útoky, až jsem začala mít pocit, že je to standard nebo to snad přitahuju.…
pokračovat ve čtení →

E-mail:    

Nákupní košík