Nikola Pešková

Instruktorka sebeobrany

Vždy jsem věděla, že bych chtěla dělat ze světa lepší místo. Podobně jako mnozí, i já jsem se v průběhu svého života potýkala s různými formami násilí a toxického chování. Bohužel jsem zjistila, že většina kurzů sebeobrany se zaměřuje pouze na fyzickou přípravu a opomíjí celý široký repertoár situací, které předcházejí fyzickému konfliktu. Především to mě motivovalo najít nový přístup k této problematice, a tak jsem narazila na Moderní sebeobranu.

Jako instruktorka Moderní sebeobrany mohu předávat dovednosti, které mají konkrétní využití v každodenním životě, bez ohledu na věk, pohlaví nebo fyzickou kondici. Sebeobrana není jen o tom, jak se fyzicky bránit, ale posiluje naše sebevědomí, respekt k sobě i k druhým, učí nás si vytyčit hranice a rozvíjí naše schopnosti.

Tato myšlenka a pocit přijetí v podporující komunitě stejně smýšlejících jedinců je něco, co chci jako instruktorka předávat dál. Být vzorem a podporovat ostatní v tom, že je v pořádku se ozvat.

Moje kurzy

 • Sebeobrana pro ženy

  Minikurz na večer

  Sebeobrana pro ženy

   Brno

  Malá skupinka, dvě hodiny, informace i praxe. Pojďme říct jasné: „Ne!” povýšenému a agresivnímu chování. Pojďme se bránit.

  799  Detail kurzu
 • Sebeobrana do města

  Tříměsíční kurz

  Sebeobrana do města

   Brno

  Dokázat se za sebe postavit? Důležité. Po našem tříměsíčním kurzu budete moc dobře vědět, jak se to dělá. Teoreticky i prakticky.

  4 990  Detail kurzu
 • Minikurz na pepřový sprej

  Pepřový sprej prakticky

   Brno

  Jaký pepřák pořídit? Kde ho nosit? Kam správně mířit? Všechny odpovědi se na našem kurzu dozvíte. A navíc si je ověříte v praxi.

  999  Detail kurzu
Nákupní košík