Justyna

Instruktorka sebeobrany

Co mě přivedlo k sebeobraně? Léta jsem byla svědkyní psychického a ekonomického násilí v rodině. Nikdo mě nenaučil, co znamená být asertivní. V pubertě jsem poprvé zažila předsudečné násilí kvůli své odlišnosti (nosila jsem trička metalových a punkových kapel, která jsem potom vyměnila za duhovou vlajku). Prostě jsem se obávala, že v situaci ohrožení budu bez šance: menší, slabší, bezmocná. Neuvědomovala jsem si, že sebeobrana není jen o fyzické stránce či svalech.

Moderní sebeobrana právě tento mýtus vyvrací, a proto jsem se v 2017 roce přihlásila na svůj první minikurz. Dnes mám za sebou výcvik Moderní sebeobrany a metody WenDo. Sebeobrana pro mě znamená především schopnost postavit se za sebe (a za méně privilegované), vzít si zpátky svou sílu, cítit se bezpečněji a sebejistě.

Díky Moderní sebeobraně vím, co dělat v krizových situacích, a více důvěřuji své intuici. Navíc je trénink sebeobrany skvělý způsob, jak zdravě pracovat se svými emocemi (strachem, hněvem atd.) v bezpečném a důvěrném prostředí.

Moje kurzy

 • Víkend emancipační sebeobrany

  Zážitkový víkendový kurz

  Emancipační sebeobrana

   Praha

  Chová se k vám někdo nadřazeně? Hnusně? Nebo snad agresivně? Po tomto víkendu už nebude. Proč? Budete silnější. A emancipovanější.

  4 899  Detail kurzu
 • Sebeobrana do města

  Tříměsíční kurz

  Sebeobrana do města

   Praha

  Dokázat se za sebe postavit? Důležité. Po našem tříměsíčním kurzu budete moc dobře vědět, jak se to dělá. Teoreticky i prakticky.

  4 990  Detail kurzu
 • Sebeobrana pro ženy

  Minikurz na večer

  Sebeobrana pro ženy

   Praha

  Malá skupinka, dvě hodiny, informace i praxe. Pojďme říct jasné: „Ne!” povýšenému a agresivnímu chování. Pojďme se bránit.

  999  Detail kurzu
Nákupní košík