Dominika Rývová

Instruktorka sebeobrany

Sebeobrana mě doslova vrátila do života. Jak to? Koncem roku 2021 jsem se stala obětí pokusu o vraždu. Fyzicky jsem přežila. Myslela jsem, že to zvládám i psychicky, ale zanedlouho se u mě projevil PTS (posttraumatický syndrom). Strávila jsem 4 měsíce na psychiatrii, která mě dostala z nejhoršího, ale objevila se u mě sociofobie, tedy strach chodit mezi lidi. Tento stav mě extrémně omezoval v životě, a já toužila po jediném: Žít zase jako dřív, a lépe.

V té době jsem narazila jsem na Moderní sebeobranu. Velmi mě to zaujalo, ale kvůli strachu z lidí jsem si neuměla představit jít na skupinovou lekci. Vyhledala jsem tedy individuální hodiny, a naprosto mě to nadchlo!  Toužila jsem se učit víc a víc. Získávala jsem zpátky svou sílu. Měla jsem jí dost na to, přihlásit se na Víkend emancipační sebeobrany a pak i letní kemp.

Díky Moderní sebeobraně jsem schopná chodit do obchodu, nebo ven s kamarády. Jako instruktorka chci předávat lidem nástroje k tomu, aby zvládli svůj strach, ať už je jakýkoliv.

Moje kurzy

 • Sebeobrana pro ženy

  Minikurz na večer

  Sebeobrana pro ženy

   Praha

  Malá skupinka, dvě hodiny, informace i praxe. Pojďme říct jasné: „Ne!” povýšenému a agresivnímu chování. Pojďme se bránit.

  999  Detail kurzu
 • Sebeobrana pro ženy

  Minikurz na večer

  Sebeobrana pro ženy

   Vysočina

  Malá skupinka, dvě hodiny, informace i praxe. Pojďme říct jasné: „Ne!” povýšenému a agresivnímu chování. Pojďme se bránit.

  799  Detail kurzu
 • Sebeobrana do města

  Tříměsíční kurz

  Sebeobrana do města

   Praha

  Dokázat se za sebe postavit? Důležité. Po našem tříměsíčním kurzu budete moc dobře vědět, jak se to dělá. Teoreticky i prakticky.

  4 990  Detail kurzu
 • Víkend emancipační sebeobrany

  Zážitkový víkendový kurz

  Emancipační sebeobrana

   Praha

  Chová se k vám někdo nadřazeně? Hnusně? Nebo snad agresivně? Po tomto víkendu už nebude. Proč? Budete silnější. A emancipovanější.

  4 899  Detail kurzu
 • Soukromá výuka

  Podle vašeho přání

  Soukromá výuka

   Vysočina

  Na co se na soukromých lekcích zaměříme? Kdy se sejdem? Vše záleží na vás. A výhodnější balíčky? I ty máme, podívejte do popisku.

  800  Detail kurzu
Nákupní košík