Bára Machková
  

Bára Vodochodská Machková

Instruktorka sebeobrany

Na Moderní sebeobranu jsem začala chodit jako studentka v roce 2015. Celý systém výuky mě už od prvních hodin okouzlil tím, že se nezaměřoval jen na drilování “zaručených” postupů, jak se bránit proti konkrétnímu úderu, kopu, nebo jak se dostat z páky. Líbilo se mi zaměření na prevenci útoku a také pro mě to nejdůležitější – prostředí a atmosféra na trénincích, které jsou hodně přátelské vůči ženám. Nepanuje na nich macho nálada, kde by se všichni předháněli, kdo dá větší ránu a má větší svaly. V kurzech jsem proto pokračovala až na instruktorskou úroveň.

Nejbližší je mi téma sebeobrany pro ženy. Možnost předávat dalším ženám (a samozřejmě nejen jim) zkušenosti, jak si bránit svoje hranice, a zprostředkovaně jim tím pomoci zvýšit sebevědomí a dodat sílu ozvat se, je pro mě na celé “dráze” instruktorky sebeobrany to nejdůležitější.

Moje kurzy

 • Sebeobrana pro ženy

  Minikurz na večer

  Sebeobrana pro ženy

   Dvůr Králové nad Labem

  Malá skupinka, dvě hodiny, informace i praxe. Pojďme říct jasné: „Ne!” povýšenému a agresivnímu chování. Pojďme se bránit.

  799  Detail kurzu
 • Soukromá výuka

  Podle vašeho přání

  Soukromá výuka

   Dvůr Králové nad Labem

  Na co se na soukromých lekcích zaměříme? Kdy se sejdem? Vše záleží na vás. A výhodnější balíčky? I ty máme, podívejte do popisku.

  800  Detail kurzu
Nákupní košík