zavřít

Přihlásit se na kurz

Mám zájem o následující kurz / seminář:

Triko Poper se s tím
Chceme, aby se nikdo nemusel bát fyzického napadení. Protože teprve pokud se nebojíte, můžete se chovat skutečně svobodně. Proto učíme naše studentky a studenty, jak se vyhnout násilí, a pokud to nejde, jak se účinně ubránit. 
 
Brzy jsme ale zjistili, že výuka sebeobrany zdaleka nestačí. Zcela jistě zásadně pomůže konkrétním studentům a studentkám v našich kurzech, ale pokud chceme násilí – a především násilí sexualizované – zastavit, musíme začít působit i na společnost. Protože sexualizované násilí není problémem individuálním, ale problémem celospolečenským.
 
Triko Poper se s tím
Proto jsme dali dohromady program Poper se s tím, v jehož rámci provádíme osvětu – vysvětlujeme sexualizované násilí, vyvracíme mýty o znásilnění, pořádáme přednášky, debaty a workshopy, chodíme do médií. Chceme změnit pohled společnosti a skoncovat se sexualizovaným násilím jednou provždy.
 
Využíváme každý prostor, který k šíření našich myšlenek máme. A jednou z ploch, kde můžeme šířit naše poselství, je tričko. 
 
Triko Poper se s tím
Na tričku můžete nosit ledacos. Firmu nebo logo jeho výrobce, vaši oblíbenou kapelu… Nebo poselství světu. Proto jsme v rámci programu Poper se s tím vyrobili trika, která takové poselství předávají. Motiv nám nakreslila komiksová kreslířka ToyBox, která nakreslila naši superhrdinku všedního dne, která se brání obtěžování a bere své bezpečí do vlastních rukou. Motiv je trochu nadsázkou, trochu hyperbolou – ale v každém případě vystihuje to, o co nám jde. Trika jsou vytištěná v české dílně na etickém textilu.
 
Triko Poper se s tím - záda

Koupit si je můžete na každé naší akci: kurzu, přednášce nebo workshopu. Objednat lze také k dodání poštou na tomto odkazu.

tabulka velikostí muži
tabulka velikostí ženy