zavřít

Přihlásit se na kurz

Mám zájem o následující kurz / seminář:

Vše se točí kolem vás


– kdy potřebujete: v časech a termínech dle vaší volby
– co potřebujete: tréninkový plán vám sestavíme na míru dle vašich přání a potřeb
– s kým chcete: pro jednotlivce, páry i malé kolektivy (do šesti lidí)

Plán soukromých hodin vždy vzniká po rozhovoru s vámi, v souladu s vašimi přáními a potřebami. Ve výcviku se díky tomu věnujeme přesně těm oblastem, které potřebuje, a trénink je přizpůsobený vaší konkrétní situaci se všemi specifiky. Tímto individuálním přístupem je možné dosáhnout výrazného zlepšení již během velmi krátké doby.
 
Základní podobou spolupráce je jedna hodina (60 minut) tréninku týdně. Pokud na trénink spěcháte, chcete se zlepšovat rychleji atd., lze se samozřejmě domluvit na častější spolupráci. Výuku lze také spojit do bloků po 2 či 3 hodinách.

 

Ceny:

– soukromá hodina (60 minut): 800,-
– soukromá hodina pro dva (60 minut): 1000,-

 

Zlevněné balíčky:

 
3h – mini-kurz (2000,- pro jednu osobu) – úvod do sebeobrany s okamžitě použitelnými praktickými výstupy. Naučíme vás naprosté základy, které ale budete na konci kurzu velmi dobře ovládat a umět okamžitě použít. Možnost absolvovat v jednom bloku.
 
10h – základní kurz (7.200,- pro jednu osobu) – základní nástroje a postupy sebeobrany v různých situacích podle osnov základního kurzu sebeobrany do města. Naučíme vás, jak se vyhnout útoku, jak bránit při pokusu o napadení, stržení, útoku na blízko, zezadu atd. Vše nadrilujeme a budeme postupně opakovat tak, aby to fungovalo v celé škále reálných situací.
 
20h – základní + pokročilý kurz (14.000,- pro jednu osobu)– kromě solidních základů vás naučíme i pokročilé nástroje sebeobrany, například obranu proti útoku zbraní /tyčí apod./, obranu proti více útočníkům, využívání improvizovaných zbraní v sebeobraně atd.
 
50h – základní + pokročilý kurz + zbraně (35.000,- pro jednu osobu) – po zvládnutí pokročilých postupů se věnujeme obraně proti noži, zvládnutí a ovládání sebeobranných pomůcek a zbraní (teleskopický obušek, pepřový sprej atd.) a dalším tématům
 
Vedle typizovaných forem se lze dohodnout i na jakékoliv jiné podobě dle vašeho přání. Stačí se ozvat, dohodnout se a dorazit na první hodinu.
 
Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte se na nás prosím obrátit na telefonu +420 730 152 889, nebo pomocí formuláře zde.

 

Dárkový poukaz: soukromé hodiny lze koupit třetí osobě jako dárek! Jednotlivě i v ucelených balíčcích. Po zakoupení vám vystavíme a e-mailem zašleme pěkně vyvedený dárkový poukaz formátu A4 k vytištění. V případě zájmu o dárkový poukaz při objednání napište do poznámky „dárkový poukaz.“

Co se naučíte

 • jak se útočníkovi postavit s maximální šancí na úspěch
 • jednoduchý a snadno naučitelný postup, jak se efektivně fyzicky ubránit útoku
 • jak odhadnout útočníka a jak útoku předejít

Jak se to naučíte

 • individuálně, nebo ve vámi vybrané skupině
 • prostřednictvím nejnovějších výukových metod

Kdy a kde

 • v termínech a časech dle vašeho přání
 • Lokality: 
  Praha – Letná (Kostelní ulice)
  Praha 9 (Ocelářská ulice)
  Uherské Hradiště
  Dvůr Králové nad Labem
 • Rozsah: dle dohody, možno i v blocích
 • i pro skupiny až 6 lidí