zavřít

Přihlásit se na kurz

Mám zájem o následující kurz / seminář:

Vše se točí kolem vás


– kdy potřebujete: v časech a termínech dle vaší volby
– kde potřebujete: v našem výcvikovém centru na Letné
– co potřebujete: tréninkový plán vám sestavím na míru dle vašich přání a potřeb
– s kým chcete: pro jednotlivce, páry i malé kolektivy (do šesti lidí)

Plán soukromých hodin vždy vzniká po rozhovoru s vámi, v souladu s vašimi přáními a potřebami. Ve výcviku se díky tomu věnujeme přesně těm oblastem, které potřebuje, a trénink je přizpůsobený vaší konkrétní situaci se všemi specifiky. Tímto individuálním přístupem je možné dosáhnout výrazného zlepšení již během velmi krátké doby.
 
Základní podobou spolupráce je jedna hodina (60 minut) tréninku týdně. Pokud na trénink spěcháte, chcete se zlepšovat rychleji atd., lze se samozřejmě domluvit na častější spolupráci. Výuku lze také spojit do bloků po 2 či 3 hodinách.

 

Základní typizované podoby spolupráce:

 
3h – mini-kurz – úvod do sebeobrany s okamžitě použitelnými praktickými výstupy. Naučím vás naprosté základy, které ale budete na konci kurzu velmi dobře ovládat a umět okamžitě použít. Možnost absolvovat v jednom bloku.
 
10h – základní kurz – základní nástroje a postupy sebeobrany v různých situacích podle osnov základního kurzu sebeobrany do města. Naučím vás, jak se bránit při pokusu o napadení, stržení, útoku na blízko, zezadu atd. Vše nadrilujeme a budeme postupně opakovat tak, aby to fungovalo v celé škále reálných situací.
 
20h – základní + pokročilý kurz – kromě solidních základů vás naučím i pokročilé nástroje sebeobrany, například obranu proti útoku zbraní /tyčí apod./, obranu proti více útočníkům, využívání improvizovaných zbraní v sebeobraně atd.
 
50h – základní + pokročilý kurz + zbraně – po zvládnutí pokročilých postupů se věnujeme obraně proti noži, zvládnutí a ovládání sebeobranných pomůcek a zbraní (teleskopický obušek, pepřový sprej atd.) a dalším tématům
 
Vedle typizovaných forem se lze dohodnout i na jakékoliv jiné podobě dle vašeho přání. Stačí se ozvat, dohodnout se a dorazit na první hodinu.
 
Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte se na mě prosím obrátit na telefonu +420 724 762 976, nebo pomocí formuláře zde.

 

Dárkový poukaz: soukromé hodiny lze koupit třetí osobě jako dárek! Jednotlivě i v ucelených balíčcích. Po zakoupení vám vystavíme a e-mailem zašleme pěkně vyvedený dárkový poukaz formátu A4 k vytištění. V případě zájmu o dárkový poukaz při objednání napište do poznámky „dárkový poukaz.“

Co se naučíte

  • jak se útočníkovi postavit s maximální šancí na úspěch
  • jednoduchý a snadno naučitelný postup, jak se efektivně fyzicky ubránit útoku
  • jak odhadnout útočníka a jak útoku předejít

Jak se to naučíte

  • individuálně, nebo ve vámi vybrané skupině
  • prostřednictvím nejnovějších výukových metod

Kdy a kde

  • v termínech a časech dle vašeho přání
  • Lokalita: Praha – Letná (Kostelní ulice)
  • Rozsah: dle dohody, možno i v blocích
  • i pro skupiny až 6 lidí