Po letech úspěšného působení v Praze chystáme expanzi, a vy můžete být u toho! Do našeho týmu sháníme instruktorky a instruktory, kteří by v našich barvách učili sebeobranu i v jiných částech republiky. Hledáte-li smysluplnou práci nebo přivýdělek, a jste ochotni pracovat sami na sobě, pak to můžete být právě vy.

Nabízíme vám jedinečnou šanci stát se druhou generací samostatných instruktorek a instruktorů a ve vaší lokalitě exkluzivně učit kurzy Moderní sebeobrany. Tato nabídka je exkluzivní a nebude se opakovat. V každé lokalitě/regionu bude vždy působit pouze jeden reprezentant/jedna reprezentantka Moderní sebeobrany.

Vybraní úspěšní zájemci absolvují Intenzivní instruktorský kurz. Získají v něm veškeré know-how nejenom k tomu, učit a vést kurzy Moderní sebeobrany ve své lokalitě, ale také k úspěšnému otevření a managerskému a obchodnímu řízení regionální pobočky. 

Z naší strany poskytneme novým instruktorkám a instruktorům dlouholeté zkušenosti, PR a marketingovou podporu, know-how, pravidelný instruktorský update, instruktorské semináře a další.

Intenzivní instruktorský kurz

Bude probíhat ve druhé polovině roku 2021 v malé skupině a trvá pět víkendů (pátek večer, sobota + neděle). Vede ho Pavel Houdek osobně.

Co se naučíte:

  • Samostatně vést kurzy a semináře podle jedinečné metodiky Moderní sebeobrany
  • Rozumět principům systému Moderní sebeobrany
  • Předávat systém Moderní sebeobrany dalším studentům
  • Nastartovat místní pobočku a vést ji

Cena kurzu je 34 900,-. Lze ji po dohodě platit ve splátkách.

V ceně kurzu je:

  • pět víkendů intenzivní výuky
  • on-line výuka
  • instruktorská příručka ke každému kurzu (základní kurz, tematické semináře)
  • osobní konzultace se zakladatelem Moderní sebeobrany a hlavním instruktorem Pavlem Houdkem při rozjíždění pobočky

 

Pokud máte o regionální reprezentaci vážný zájem, zašlete nám prosím na e-mail kariera@moderni-sebeobrana.cz životopis a pár vět o tom, proč s námi do toho chcete jít. S vybranými zájemkyněmi a zájemci proběhne nejprve telefonický pohovor.