Sportoviště jsou zavřená a vypadá to, že ještě chvíli budou. To ale neznamená, že musíme několik týdnů zahálet. Proto jsem pro vás připravil sérii domácích tréninků. Nebudete na ně potřebovat nic než jednu lapu (pokud lapu nemáte a jste z Prahy, můžeme vám lapu půjčit. K vyzvednutí bude u nás na centrále v Kostelní po předchozí domluvě – stačí napsat e-mail).

Pracovat budeme na něčem, čemu říkáme „atributy“ – dílčích dovednostech, které výrazně zlepšují schopnost se ubránit, jako je síla úderu, rychlost, koordinace… Pokud se sólo programu zúčastníte, garantují vám, že v době, kdy se vrátíte do tréninku, uvidíte velké zlepšení – i přes to, že budete několik týdnů trénovat jen sami!

Program „Sólo trénink“ se skládá z úvodního semináře, kde se seznámíme s principy a způsobem práce, a následným programem na domácí práci. Ten obdržíte každý týden ve formě videa.

Program je určen všem studentům a studentkám některého z dlouhých kurzů, nebo soukromých hodin. Je potřeba umět alespoň přímou ránu a kladivo.

Kdy a kde

  • termín: webinář on-line - dostupné kdykoliv
  • cena: 299,-