zavřít

Přihlásit se na kurz

Mám zájem o následující kurz / seminář:

Děkujeme za vyplnění přihlášky na kurz

Do jednoho pracovního dne vám z naší kanceláře přijde e-mailová odpověď s jejím potvrzením.

Prosím, zkontrolujte si i složku spam, hromadné apod.

Kurzy

Do jednoho pracovního dne vám z naší kanceláře přijde e-mailová odpověď s potvrzením objednávky (místa na vybraném kurzu) a číslem účtu na její zaplacení.

Vaše místo je pro vás rezervováno pouze po dobu 5 dní od objednávky. Místo vám garantujeme až okamžikem uhrazení kurzu. Pokud nebude objednávka uhrazena do pěti dnů, bude místo uvolněno dalším zájemcům a zájemkyním.
Po připsání platby na náš účet vám z naší kanceláře přijde e-mailové potvrzení o garantování místa a veškeré informace ke kurzu.

Storno podmínky:

  • Při zrušení kurzu z vaší strany více než 5 pracovních dní předem je storno poplatek 0 % ceny kurzu (dostanete zpět celé kurzovné).
  • Při zrušení kurzu z vaší strany 2–5 pracovních dní předem je storno poplatek 50 % ceny kurzu (dostanete zpět polovinu kurzovného).
  • Při zrušení kurzu z vaší strany jeden pracovní den předem nebo v den kurzu je storno poplatek 100 % ceny kurzu (nedostanete zpět nic).
  • Změna osoby je možná bez jakýchkoliv poplatků (můžete za sebe poslat náhradnici/náhradníka).

V případě zrušení kurzu z naší strany dostanete vždy zpět celou částku.

Řekli jste o nás:

Vybrané reference

Líbilo se mi na kurzu, že kromě modelových situací i psychologicky shrnoval chování pachatele, dále, že ženám umožňuje bránit se jak je pro ně nejúčinnější. Nejlepší jsou modelové situace s trenérem, protože umí vyvolat reálné nebezpečí.

Petra Š., HR pracovnice

Vybrané reference

Perfektní seminář pro laiky i pokročilé, rozvíjející realistický pohled na závažnost útoku nožem. Zároveň představuje a procvičuje schopnosti reakce, nezbytné ve skutečné situaci.

Jiří K., manager v potravinářství