zavřít

Přihlásit se na kurz

Mám zájem o následující kurz / seminář:

Děkujeme za vyplnění přihlášky na kurz

Do jednoho pracovního dne vám z naší kanceláře přijde e-mailová odpověď s jejím potvrzením.

Prosím, zkontrolujte si i složku spam, hromadné apod.

Kurzy

Do jednoho pracovního dne vám z naší kanceláře přijde e-mailová odpověď s potvrzením objednávky (místa na vybraném kurzu) a číslem účtu na její zaplacení.

Vaše místo je pro vás rezervováno pouze po dobu 5 dní od objednávky. Místo vám garantujeme až okamžikem uhrazení kurzu. Pokud nebude objednávka uhrazena do pěti dnů, bude místo uvolněno dalším zájemcům a zájemkyním.
Po připsání platby na náš účet vám z naší kanceláře přijde e-mailové potvrzení o garantování místa a veškeré informace ke kurzu.

Storno podmínky:

  • Při zrušení kurzu z vaší strany více než 5 pracovních dní předem je storno poplatek 0 % ceny kurzu (dostanete zpět celé kurzovné).
  • Při zrušení kurzu z vaší strany 2–5 pracovních dní předem je storno poplatek 50 % ceny kurzu (dostanete zpět polovinu kurzovného).
  • Při zrušení kurzu z vaší strany jeden pracovní den předem nebo v den kurzu je storno poplatek 100 % ceny kurzu (nedostanete zpět nic).
  • Změna osoby je možná bez jakýchkoliv poplatků (můžete za sebe poslat náhradnici/náhradníka).

V případě zrušení kurzu z naší strany dostanete vždy zpět celou částku.

Řekli jste o nás:

Vybrané reference

Základní kurz sebeobrany do města byl mým prvním kurzem tohoto typu. Zpočátku jsem měl menší obavy z toho, zda budu zvládat, zda to nebude moc složité a zda mě to vůbec bude bavit. Zejména osobní přístup instruktorů a na to navazující pohodová atmosféra „spláchly“ můj strach, kurz předčil má očekávání, a to ve velké míře. Oceňuji teoretickou průpravu, kterou osobně považuji za jádro „úspěchu“ ubránit se. Modelové scény mě bavily a byly pro mě tím spíše přínosné, že jsem vždy dostal individuální zpětnou vazbu.

Daniel B., student Právnické fakulty

Vybrané reference

It has totally transformed the way I (and M.) look at self defence and I am really proud to see just how well M. coped and has gained such confidence…. The practical nature of the course to deal with everyday situations makes it superior to anything else I have come across, so bravo for that!!! – It was also great to see how our fellow student progressed over that period – a really great bunch of guys too…. likewise both Tomas and Bara as your assistants were fabulous and we really liked training with them.

Sebastian O., manager and father of M.