Během lockdownu vysíláme pravidelné webináře na tůzná témata, související se sebeobranou. Jejich přehled najdete níže. Všechny lze zakoupit jako záznam. I k záznamu dostanete všechny doplňující materiály anepřijdete ani o možnost klást dotazy. Podrobné informace a možnost objednání najdete po kliknutí na odkaz.

Vedle webinářů nabízíme také plnohodnotné on-line kurzy. Ty najdete zde.

 

Sebeobrana a právo

V tomto webináři se dozvíte vše ohledně právních souvislostí sebeobrany: kdy a jak se můžete bránit, jaká máte práva atd. Nechybí množství příkladů a mdoelových situací z praxe.

Proti sexuálnímu obtěžování
V tomto webináři vás naučíme, jak se bránit proti sexuálnímu obtěžování - na ulici, ale i na pracovišti, ve škole nebo třeba v rodině.

Jak efektivně fungovat v krizových situacích
Zde se naučíte, jak překonat zamrznutí a fungovat v situaci krize - ať už to je napadení, nebo třeba požár či autonehoda.

Jak pomoci, když jsme svědky napadení
Co dělat, když chceme pomoci někomu, kdo je v ohrožení, ale nechceme se vystavit ohrožení? Jaké máte možnosti se dozvíte v tomto webináři.

Zbraně a sebeobrana
Jaké mají výhody a nevýhody nejčastější zbraně, a které z nich jsou vhodné pro sebeobranu? To se dozvíte na tomto webináři.