zavřít

Přihlásit se na kurz

Mám zájem o následující kurz / seminář:

Udržet od agresora dostatečnou vzdálenost tak, abychom mohli reagovat v našem základním postoji, je ideální situace. Ale život není ideální. Ne vždy s to povede. Ocitnout se s agresorem „tělo na tělo“ můžeme všichni: může se to stát například v omezeném prostoru (výtah, plný bar, tramvaj), davu, když zrovna chvíli nedáváme pozor nebo tehdy, když agresor své úmysly nedá ihned najevo. 
 
Konflikt v takové vzdálenosti nemusí začít slovy, ale rovnou útokem. Třeba tím, že nás agresor chytí. Za ruce, za oblečení, nebo dokonce za krk. Může nás táhnout nás pryč, shazovat na zem, nebo třeba škrtit. 
 
Útočník zkrátka udělal první krok a my musíme reagovat. Je to on, kdo tvoří situaci a díky tomu má zdánlivě navrch. Ale jen na chvíli! Prostorové omezení se však dá díky chytré strategii proměnit ve výhodu. A právě na tom budeme na mikro-semináři pracovat!
 
Naučíme se, jak v takové situaci reagovat i přes počáteční překvapení. Sestavíme si jasný postup a vše nadrilujeme a samozřejmě otestujeme v mikro-scénářích.
 
Mikro-seminář je určený pouze pro naše studenty a studentky =>; je nutné mít absolvovaný alespoň mini-kurz, nebo dvě úvodní soukromé hodiny.

Kdy a kde

  • termín: pondělí 25.7.2022
  • tréninkový čas: 19:00-21:00
  • místo: Praha-Letná
  • cena: 599,-