zavřít

Přihlásit se na kurz

Mám zájem o následující kurz / seminář:

Tři dny plné tréninků, speciálních seminářů, tematických přednášek, ale i zábavy a relaxu. To vše v nádherné přírodě na hranici Národního parku České Švýcarsko.
 
Program:
 
Celkem vás za kemp čeká více než 15 hodin teoretické i praktické výuky. Intenzitu tréninků střídáme tak, aby šlo tempo bez problémů zvládnout – a pokud to někomu nestačí, je vždy možnost si ještě dobrovolně naložit víc.
 
Program kempu je každý rok naprosto unikátní. Každý rok platí, že jednotlivé lekce na sebe navazují tak, abyste z kempu odjížděli s jasným postupem, jak reagovat v krizových situacích, a uměli se postavit sami za sebe.
 
Vedle toho se ale na každém kempu podíváme i na speciální dovednosti: v minulých letech byla na programu třeba obrana při přepadení v autě nebo u auta, sebeobrana v jedoucím autobuse, řešení toho, jak pomoci třetí osobě, která je napadena agresorem, sebeobrana za ztížených světelných podmínek (v noci), ale i témata jako záchrana tonoucího nebo první pomoc (fotogalerii z roku 2020 můžete vidět na našem FB zde, z roku 2021 zde).
 
I letos pro vás máme připravenou celou řadu překvapení, která budeme postupně zveřejňovat.
 
Důležitou součástí kempu je prostor na dotazy, sdílení zkušeností a vzájemné posílení.
 
Myslíme i na regeneraci a zábavu: přímo v areálu se nachází koupaliště čtyřicet krát padesát metrů, sauna a vířivka, bowling, ohniště pro večerní táborák atd. Hotelový areál se navíc nachází v nádherné přírodě na hranici Národního parku České Švýcarsko. Je proto možné  přijet i se svými blízkými, kteří mohou mít úplně vlastní program a zaplatí pouze ubytování a stravu (pro takový případ nám napište).
 
 
Pro koho:
 
Kemp je vhodný pro všechny bez rozdílu pokročilosti, a to včetně lidí, kteří s námi nikdy netrénovali.
Není na něj nutné být v dobré fyzické kondici – sebeobrana musí být ze samotného principu pro každého, ať sportuje, nebo ne.
 

Kdy a kde

 • termín: 5. - 7.8. 2022
 • místo: SportLife Hotel Rumburk
 • ubytování: ubytování na pokojích hotelového typu s vlastním sociálním zařízením, 2-4 lidi na pokoji
 • strava: plná penze v ceně, možnost veganské stravy (uveďte prosím v poznámce)

Cena

 • cena pro nejrychlejší: 4490,-
  (přihlášení zaplacením nevratné zálohy 1000,- do 31.3., doplatek zbytku ceny do 30.5.)

 • běžná cena (od 1.4.): 4990,-

Instruktorský tým

 • kemp vedou Pavel a Jasmína Houdkovi
  dále se na vás těší instruktorky
 • Bára Herrera Castro
 • Bára Vodochodská Machková
 • a celý tým Moderní sebeobrany