Dvouhodinový kurz pro děti

Stop šikaně! Taktiky a triky pro děti 7-10 let

40 

Je vaše dítě připraveno čelit šikaně? I když si myslíme, že naše děti jsou silné a odolné, skutečný svět může přinést neočekávané výzvy, na které nejsou vždy připraveny. Být obětí šikany může mít pro dítě hluboké následky.

Termín vyprodán

Místo konání: Štítek:

Abychom posílili odolnost vašich dětí vůči šikaně a pomohli jim stát se sebejistějšími, vyvinuli jsme kurz, který se zaměřuje na rozpoznání a řešení šikanování mezi vrstevníky. Kurz nenabízí pouze strategie, jak čelit verbálním útokům, ale klade důraz na celkový přístup k problematice šikany.

Během kurzu se vaše dítě naučí:

  • rozpoznávat prvotní příznaky šikany a jakými způsoby mohou vrstevníci šikanovat
  • jak komunikovat se svými vrstevníky, aby se vyvarovalo konfliktům
  • jak hledat pomoc u dospělých, pokud je situace mimo jejich kontrolu
  • jak posilovat svou sebedůvěru a sebevědomí, aby se stalo méně náchylným cílem pro šikanu
  • jak podporovat a chránit jiné děti, které mohou být obětí šikany
  • jak upozornit dospělé a vrstevníky na probíhající šikanu a jak efektivně zastavit šikanování

Vše si samozřejmě vyzkouší formou her a scénářů, které nejenom podpoří jeho sociální dovednosti a sebedůvěru, ale zároveň zajistí, že se naučené metody stanou součástí jeho každodenního života. Díky tomu bude vaše dítě lépe připraveno čelit a zastavit šikanu.

Podrobnosti

Rozsah: 2 hodiny

Cena: 40 EUR

Max. lidí ve skupině: 10

Lenica

Lenka Chovancová

Informace, které Moderní sebeobrana šíří na sociálních sítích, mi daly odpovědi na mnoho mých otázek a pomohly mi postavit se za sebe v různých životních situacích. Ve svém okolí jsem od dětství viděla, že lidé zlehčují nevhodné chování dospělých mužů směrem k dospívajícím dívkám. Dokonce je často obviňují z provokace. Proto, kdykoli se mi něco takového stalo, jsem si to…
Informace, které Moderní sebeobrana šíří na sociálních sítích, mi daly odpovědi na mnoho mých otázek a pomohly mi postavit se za sebe v různých životních situacích. Ve svém okolí jsem…
pokračovat ve čtení →

E-mail:    

Nákupní košík