Rozbor reálných videí

Rozbor reálných videí

799 

Lítá jich kolem nás mraky. Reálné zločiny zachycené na videu. Dá se z nich něco vyčíst? A poučit se? Dá. Pojďme na to.

Aktuální vypsané termíny:
V nejbližší době vypíšeme nový termín. Když nám tady necháte e-mail, dáme vám o něm okamžitě vědět!

Počet osob:
Místo konání:

Někdy je zaznamená veřejný kamerový systém, jindy kolemjdoucí s mobilem. Reálné zločiny na videu. Napadení u hospody, násilí v metru, přepadení benzínky. Vždy to sledujeme s hrůzou v očích. A samozřejmě se ptáme:

  • „Sakra, nešlo tomu nějak předejít?”
  • „Jaké signály profláknou blížící se útok?”
  • „Co mohla ta oběť udělat jinak?”
  • „Jak se v podobném průšvihu mám chovat já? A co naopak dělat fakt nemám?”

Na vše si odpovíme. A navíc se zaměříme na jednu důležitou věc: Ukážeme si, jak principy Moderní sebeobrany fungují tam venku. Za zdmi tělocvičny. Všechny naše kurzy totiž vychází z praxe. Připravujeme vás na situace, které se běžně stávají. Které mohou potkat i vás.

Jak kurz proběhne? Stopneme video, uděláme rozbor. A při tom vám předáme takové strategie, které vám zachrání krk. Vše probereme krok za krokem. Když nastane malér, budete připraveni. A nezapomeneme ani na právní hledisko.

A sportovní kecky klidně nechte doma, na tomto semináři se cvičí jenom mozek.

Podrobnosti

Rozsah: 2 hodiny

Cena: 799 CZK

Max. lidí ve skupině: 18

Mirek Tichý

První kurz u Moderní sebeobrany jsem absolvoval v roce 2015. Dal mi mnoho zásadních věcí. Zejména zvýšení sebevědomí a vědomí, že dokážu pomoci sobě i ostatním, když nastane problém, ale také základy první pomoci, povědomí o právní úpravě sebeobrany, a v pozdějších kurzech pro pokročilé i rozvoj tělesné zdatnosti. Tréninky Moderní sebeobrany se pro mě staly impulsem dále se rozvíjet.…
První kurz u Moderní sebeobrany jsem absolvoval v roce 2015. Dal mi mnoho zásadních věcí. Zejména zvýšení sebevědomí a vědomí, že dokážu pomoci sobě i ostatním, když nastane problém, ale…
pokračovat ve čtení →

Nákupní košík