Pravidelný intenzivní kurz

Pokročilý kurz sebeobrany do města

4 990 

Aktuální vypsané termíny:
Čtvrtek, 11. 4. 2024 (20:00)Centříčko Nám. Dr. holého 1048/7, Praha 8, Libeňzbývá míst: 12

Počet osob:
Místo konání:

Hlava vzhůru, srdce plné odvahy a ruce připravené k obraně. Tak by měl vypadat každý, kdo již absolvoval náš základní kurz sebeobrany. Ale co dál? Jak se postavit větší výzvě, jak čelit nebezpečí, které ještě nemáte zažité? To vše a mnohem více se naučíte na kurzu pro pokročilé.

Tento kurz je přímo navržen pro ty z vás, kteří chtějí jít dál, kteří chtějí své dovednosti nejen opakovat a prohlubovat, ale také se učit novým nástrojům a strategiím. Ponoříme se do světa pokročilé sebeobrany a naučíme vás, jak čelit nástrahám, které přesahují běžné konfliktní situace.

Na programu máme:

  1. Obranu proti více útočníkům: Zjistíte, jak efektivně manévrovat a bránit se v situacích, kdy proti vám stojí více než jeden agresor.
  2. Obranu proti útokům se zbraní: Vyzbrojeni znalostmi a dovednostmi se postavíte útočníkům ozbrojeným tyčí. Naučíte se, jak se vyhnout zranění a jak efektivně neutralizovat hrozbu.
  3. Obranu proti kopům: Ukážeme vám, jak se bránit kopu útočníka – i to, jak kop použít k vlastní obraně.
  4. Ochrana třetí osoby: Naučíme vás, jak chránit své blízké v nebezpečných situacích, jak se stát jejich štítem a zároveň efektivně odrazit útok.

Připravte se na trénink, který posune vaše schopnosti na novou úroveň. Naším cílem je, aby jste se cítili bezpečně nejen sami za sebe, ale aby jste mohli chránit i ty, na kterých vám záleží. Učíme vás nejen bojovat, ale také přemýšlet, hodnotit situace a jednat s chladnou hlavou.

Připojte se k nám na pokročilém kurzu sebeobrany a staňte se sebevědomými ochránci sebe sama i druhých.

Podrobnosti

Rozsah: 1.5 hodiny

Cena: 4990 CZK

Max. lidí ve skupině: 11

Jirka

Celý život zastávám názor, že fyzické násilí je to nejzazší řešení jakéhokoliv sporu. Logicky jsem se tak ve škole ocital v roli "otloukánka", protože jsem se neuměl a ani nechtěl fyzicky bránit. Žádný bojový sport jsem tak nikdy nezkusil, protože jsem se nechtěl chodit na tréningy "rvát". Jako dospělý jsem ale pochopil, že ne ze všech situací lze bohužel utéct,… pokračovat ve čtení →

Nákupní košík