Pravidelný intenzivní kurz

Pokročilý kurz sebeobrany do města

4 990 

Aktuální vypsané termíny:
Mrzí nás to, ale zatím nemáme vypsaný další termín tohoto kurzu. To se ale brzy změní! Pokud chcete vědět o dalším termínu jako první, nechte nám tady svůj e-mail a jakmile ho vypíšeme, ozveme se.

Počet osob:
Místo konání:

Hlava vzhůru, srdce plné odvahy a ruce připravené k obraně. Tak by měl vypadat každý, kdo již absolvoval náš základní kurz sebeobrany. Ale co dál? Jak se postavit větší výzvě, jak čelit nebezpečí, které ještě nemáte zažité? To vše a mnohem více se naučíte na kurzu pro pokročilé.

Tento kurz je přímo navržen pro ty z vás, kteří chtějí jít dál, kteří chtějí své dovednosti nejen opakovat a prohlubovat, ale také se učit novým nástrojům a strategiím. Ponoříme se do světa pokročilé sebeobrany a naučíme vás, jak čelit nástrahám, které přesahují běžné konfliktní situace.

Na programu máme:

  1. Obranu proti více útočníkům: Zjistíte, jak efektivně manévrovat a bránit se v situacích, kdy proti vám stojí více než jeden agresor.
  2. Obranu proti útokům se zbraní: Vyzbrojeni znalostmi a dovednostmi se postavíte útočníkům ozbrojeným tyčí. Naučíte se, jak se vyhnout zranění a jak efektivně neutralizovat hrozbu.
  3. Obranu proti kopům: Ukážeme vám, jak se bránit kopu útočníka – i to, jak kop použít k vlastní obraně.
  4. Ochrana třetí osoby: Naučíme vás, jak chránit své blízké v nebezpečných situacích, jak se stát jejich štítem a zároveň efektivně odrazit útok.

Připravte se na trénink, který posune vaše schopnosti na novou úroveň. Naším cílem je, aby jste se cítili bezpečně nejen sami za sebe, ale aby jste mohli chránit i ty, na kterých vám záleží. Učíme vás nejen bojovat, ale také přemýšlet, hodnotit situace a jednat s chladnou hlavou.

Připojte se k nám na pokročilém kurzu sebeobrany a staňte se sebevědomými ochránci sebe sama i druhých.

Podrobnosti

Rozsah: 1.5 hodiny

Cena: 4990 CZK

Max. lidí ve skupině: 11

Mirek Tichý

První kurz u Moderní sebeobrany jsem absolvoval v roce 2015. Dal mi mnoho zásadních věcí. Zejména zvýšení sebevědomí a vědomí, že dokážu pomoci sobě i ostatním, když nastane problém, ale také základy první pomoci, povědomí o právní úpravě sebeobrany, a v pozdějších kurzech pro pokročilé i rozvoj tělesné zdatnosti. Tréninky Moderní sebeobrany se pro mě staly impulsem dále se rozvíjet.…
První kurz u Moderní sebeobrany jsem absolvoval v roce 2015. Dal mi mnoho zásadních věcí. Zejména zvýšení sebevědomí a vědomí, že dokážu pomoci sobě i ostatním, když nastane problém, ale…
pokračovat ve čtení →

Anna Vykoukalová

Celý život poslouchat, že obtěžování je běžnou součástí každodennosti a ať se s tím prostě smířím? Tak to už ne. Díky kurzům moderní sebeobrany jsem se naučila, že žena není ta slabá, naopak je v ní leckdy víc síly a odvahy, než si kdo může myslet. A že ozvat se a stát si za svým stojí za to. Nejen na…
Celý život poslouchat, že obtěžování je běžnou součástí každodennosti a ať se s tím prostě smířím? Tak to už ne. Díky kurzům moderní sebeobrany jsem se naučila, že žena není…
pokračovat ve čtení →

Nákupní košík