Dvouhodinový kurz pro děti

Moderní sebeobrana pro děti ve věku 10–12 let

999 

Zbývá míst: 1

Počet osob:
Místo konání:

Ví vaše dítě, co dělat, když na něj začne mluvit cizí dospělý? Jasně, že ví. Všichni rodiče dětem dokola říkají, že se nemají bavit s cizími lidmi. Pokud se ale dítě ocitne v ohrožení, tahle poučka stačit nebude. Lidé, kteří chtějí ubližovat dětem, mají celý arzenál triků, jak tuhle překážku překonat.

Proto jsme připravili kurz moderní sebeobrany určený přímo vašim dětem. Dítě se pochopitelně nemůže fyzicky poměřovat s dospělým; nebude se proto učit údery nebo kryty. Namísto toho se na kurzu naučí:

  • jaké nejčastější triky využívají zlí lidé
  • jak reagovat v případě, kdy je dospělý osloví
  • co dělat, když se dospělý nenechá odbýt a doráží dál
  • kdy a kam utéct
  • jak si říct v případě krize o pomoc jiným dospělým
  • jak překazit situaci, kdy ho někdo cizí chce někam odvést nebo odtáhnout, a upozornit na takovou situaci okolí

Vše si samozřejmě vyzkouší formou her a scénářů, u kterých se pobaví a nasměje – ale zároveň se mu během hry postupy zaryjí pod kůží tak, aby se mu vybavily v případě krize.

Podrobnosti

Termín: Středa, 27. 9. 2023, 17:00 – 19:00

Lokalita: Kostelní 952/24, 170 00 Praha 7-Letná

Rozsah: 2 hodiny

Cena: 999 Kč

Max. lidí ve skupině: 10

Gábina Praumová

Gábina Praumová

Zatlačil mě do domu a já zamrzla. Nemohla jsem mluvit, přemýšlet, reagovat. Nic. Bylo mi 14 a strašně jsem se bála. Agresor měl smůlu, vyplašil ho soused. Utekl. Já vyvázla. Od této příhody uplynula řada let, ale pochybnosti zůstaly: „Jak by to dopadlo teď? Ubránila bych se mu?” Odpovědí jsem si nebyla jistá, registrací na první kurz Moderní sebeobrany ano.… pokračovat ve čtení →

hanka rehorova

Hanka Řehořová

Zažila jsem násilné napadení, ke kterému došlo na zastávce plné lidí a také se stala terčem cílené šikany ze strany veřejně činné osoby. Trénovala jsem v té době Judo, ale nedokázala jsem pochopit proč k napadení došlo a proč mi trénink nepomohl. Měla jsem spoustu otázek a žádnou odpověď. V roce 2017 jsem se dostala k Moderní sebeobraně a z… pokračovat ve čtení →

E-mail:    

Nákupní košík