Prodej

Letní Kemp

Letní tréninkový pobyt 2023

Original price was: 5 690 Kč.Current price is: 4 300 Kč.

Semináře, které nikde jinde nezažijete. Přednášky, které nikde jinde neuslyšíte. Tři dny. Nespočet zkušeností.

Termín vyprodán

Místo konání:

Co pro vás chystáme?

  • Kolik hodin výuky tipujete, že se vejde do tří dnů? My zvládneme více než 15 hodin studia. Žádné povinnosti, žádné starosti. Jen vy a vaše sebeobrana.
  • Náplň kempu každý rok zcela měníme. Tuto akci vnímáme jako vyvrcholení celé sezóny a ladíme ji do nejmenších detailů. „Bylo to úžasné, ty semináře mě úplně dostaly,” tak chceme, abyste na náš kemp vzpomínali. A uděláme pro to maximum.
  • Po skončení pobytu se vám v hlavě uloží přesný plán, jak zareagujete v krizových situacích. Jak se sami za sebe postavíte. Sem všechny naše lekce směřují a sem dovedeme i vás.
  • Také se podělíme o zkušenosti, dodáme si sílu a odpočineme si.

Naše specialita:

Zkuste si na chvíli zavřít oči a představte si, jak takový kemp sebeobrany asi probíhá. Teď oči otevřete a pozorně čtěte: Tato představa byla jen slabý odvárek toho, co s námi ve skutečnosti zažijete.

Jak vypadá sebeobrana v autobuse, v hudebním klubu nebo v noci, když nic nevidíte? Přesně o tom by vám mohli vyprávět účastníci našich minulých kempů. Vše si vyzkoušeli na vlastní kůži. Doslova. Vážně jsme trénovali v autobuse, v klubu i ve tmě. Také jsme v bazénu zachraňovali topící, odráželi napadení v autě a poskytovali první pomoc. Podívejte:

A co pro vás chystáme letos? To odhalíme postupně, sledujte nás na Facebooku i na Instagramu. Ale jedno vám povíme už teď – máte se na co těšit.  

Přátelství, zábava a relax

Náš kemp není jen o Moderní sebeobraně, je také o odpočinku, o zábavě i o přátelství. Co vše na vás přímo v hotelovém areálu čeká? Po výuce se můžete osvěžit v přírodním koupališti, nechat se hýčkat ve wellness a večer zplna hrdla zpívat u táboráku. A nezapomeňte ani na procházku v okolní nádherné přírodě.

Líbilo by se na takovém místě třeba i babičce a dětem? Super, vezměte je s sebou. V době výuky si vymyslí vlastní program a zaplatí pouze ubytování v hotelu. Jen nám to prosím pinkněte do e-mailu.

Tříhvězdičkový hotel

Pokud na místo vyrazíte autem, do navigace naťukejte: „SportLife Hotel Rumburk”. Zde složíme hlavu. A v jakých pokojích? To se domluvíme. Hotel nabízí dvoulůžkové, třílůžkové pokoje i apartmány pro čtyři lidi. Vlastní koupelnu se sprchovým koutem, televizi i Wi-Fi najdete v každé variantě. 

A co jídlo?

V ceně kempu je plná penze. A ne jen tak ledajaká, množství jídla odpovídá zvýšené zátěži, dokonce na vás čekají i odpolední svačiny. V břiše vám kručet nebude. A když nejíte maso? Nevadí, zařídíme vám veganskou stravu. Jen s tím potřebujeme počítat předem, napište nám to prosím do poznámky k objednávce.

Pro koho je kemp vhodný?

Odpověď na tuto otázku zní jasně: Pro každého. „A to i v případě, že jsem na žádném vašem kurzu nikdy nebyla, vůbec necvičím a moje kondice stojí za starou bačkoru?” Ano, i v takovém případě. Agresorům je úplně jedno, jestli vlastníte černý pásek v karate nebo hrajete profesionálně šachy. Prostě zaútočí. A z toho důvodu musí být Moderní sebeobrana pro každého. Vlastně máme jedinou podmínku: Jestli jste v době konání kempu ještě neoslavili 16. narozeniny, ať s vámi dorazí někdo dospělí. To je vše.

Podrobnosti

Rozsah: Přes 15 hodin během tří dnů

Cena: 4300 Kč

Termín konání

Začátek:
Pátek 4. 8. 2023, 14:00

Konec:
Neděle 6. 8. 2023, 12:00

Pavel Houdek

Jak už víte, v dětství jsem byl šikanované dítě. V pubertě jsem měl bití a ponižování dost a začal jsem se věnovat bojovým sportům. Zapsal jsem se do klubu karate a postupně vystřídal několik bojových sportů a umění. Intenzivně jsem cvičil několik systémů či stylů najednou, výjimkou nebyly období třífázového tréninku. Tyto tréninky mi ale příliš nevyhovovaly; nechtěl jsem se připravovat na…
Jak už víte, v dětství jsem byl šikanované dítě. V pubertě jsem měl bití a ponižování dost a začal jsem se věnovat bojovým sportům. Zapsal jsem se do klubu karate a postupně…
pokračovat ve čtení →

Jasmína Houdek

Bylo mi 14 a udělal to rodinný známý. Dospělý muž. Znásilnění ukončilo mé dětství, všechno bylo jinak. Tato hrozná zkušenost mě zavedla do oddílu bojových sportů. Trénovala jsem neúnavně. Údery, kopy, techniky. Úleva však nepřicházela, mé trauma se neléčilo. Došlo mi, že přímá zkušenost s násilím a trénink v tělocvičně jsou dvě odlišné věci. „Tudy cesta nevede,” přiznala jsem si.…
Bylo mi 14 a udělal to rodinný známý. Dospělý muž. Znásilnění ukončilo mé dětství, všechno bylo jinak. Tato hrozná zkušenost mě zavedla do oddílu bojových sportů. Trénovala jsem neúnavně. Údery,…
pokračovat ve čtení →

Nákupní košík