Letní Kemp

Letní tréninkový pobyt 2023

5 690 

Semináře, které nikde jinde nezažijete. Přednášky, které nikde jinde neuslyšíte. Tři dny. Nespočet zkušeností.

Termín vyprodán

Místo konání:

Co pro vás chystáme?

  • Kolik hodin výuky tipujete, že se vejde do tří dnů? My zvládneme více než 15 hodin studia. Žádné povinnosti, žádné starosti. Jen vy a vaše sebeobrana.
  • Náplň kempu každý rok zcela měníme. Tuto akci vnímáme jako vyvrcholení celé sezóny a ladíme ji do nejmenších detailů. „Bylo to úžasné, ty semináře mě úplně dostaly,” tak chceme, abyste na náš kemp vzpomínali. A uděláme pro to maximum.
  • Po skončení pobytu se vám v hlavě uloží přesný plán, jak zareagujete v krizových situacích. Jak se sami za sebe postavíte. Sem všechny naše lekce směřují a sem dovedeme i vás.
  • Také se podělíme o zkušenosti, dodáme si sílu a odpočineme si.

Naše specialita:

Zkuste si na chvíli zavřít oči a představte si, jak takový kemp sebeobrany asi probíhá. Teď oči otevřete a pozorně čtěte: Tato představa byla jen slabý odvárek toho, co s námi ve skutečnosti zažijete.

Jak vypadá sebeobrana v autobuse, v hudebním klubu nebo v noci, když nic nevidíte? Přesně o tom by vám mohli vyprávět účastníci našich minulých kempů. Vše si vyzkoušeli na vlastní kůži. Doslova. Vážně jsme trénovali v autobuse, v klubu i ve tmě. Také jsme v bazénu zachraňovali topící, odráželi napadení v autě a poskytovali první pomoc. Podívejte:

A co pro vás chystáme letos? To odhalíme postupně, sledujte nás na Facebooku i na Instagramu. Ale jedno vám povíme už teď – máte se na co těšit.  

Přátelství, zábava a relax

Náš kemp není jen o Moderní sebeobraně, je také o odpočinku, o zábavě i o přátelství. Co vše na vás přímo v hotelovém areálu čeká? Po výuce se můžete osvěžit v přírodním koupališti, nechat se hýčkat ve wellness a večer zplna hrdla zpívat u táboráku. A nezapomeňte ani na procházku v okolní nádherné přírodě.

Líbilo by se na takovém místě třeba i babičce a dětem? Super, vezměte je s sebou. V době výuky si vymyslí vlastní program a zaplatí pouze ubytování v hotelu. Jen nám to prosím pinkněte do e-mailu.

Tříhvězdičkový hotel

Pokud na místo vyrazíte autem, do navigace naťukejte: „SportLife Hotel Rumburk”. Zde složíme hlavu. A v jakých pokojích? To se domluvíme. Hotel nabízí dvoulůžkové, třílůžkové pokoje i apartmány pro čtyři lidi. Vlastní koupelnu se sprchovým koutem, televizi i Wi-Fi najdete v každé variantě. 

A co jídlo?

V ceně kempu je plná penze. A ne jen tak ledajaká, množství jídla odpovídá zvýšené zátěži, dokonce na vás čekají i odpolední svačiny. V břiše vám kručet nebude. A když nejíte maso? Nevadí, zařídíme vám veganskou stravu. Jen s tím potřebujeme počítat předem, napište nám to prosím do poznámky k objednávce.

Pro koho je kemp vhodný?

Odpověď na tuto otázku zní jasně: Pro každého. „A to i v případě, že jsem na žádném vašem kurzu nikdy nebyla, vůbec necvičím a moje kondice stojí za starou bačkoru?” Ano, i v takovém případě. Agresorům je úplně jedno, jestli vlastníte černý pásek v karate nebo hrajete profesionálně šachy. Prostě zaútočí. A z toho důvodu musí být Moderní sebeobrana pro každého. Vlastně máme jedinou podmínku: Jestli jste v době konání kempu ještě neoslavili 16. narozeniny, ať s vámi dorazí někdo dospělí. To je vše.

Podrobnosti

Lokalita: SportLife Hotel Rumburk, Lesní 12, 408 01 Rumburk

Rozsah: Přes 15 hodin během tří dnů

Cena: 5690 Kč

Termín konání

Začátek:
Pátek 4. 8. 2023, 14:00

Konec:
Neděle 6. 8. 2023, 12:00

Pavel Houdek

Jak už víte, v dětství jsem byl šikanované dítě. V pubertě jsem měl bití a ponižování dost a začal jsem se věnovat bojovým sportům. Zapsal jsem se do klubu karate a postupně vystřídal několik bojových sportů a umění. Intenzivně jsem cvičil několik systémů či stylů najednou, výjimkou nebyly období třífázového tréninku. Tyto tréninky mi ale příliš nevyhovovaly; nechtěl jsem se připravovat na… pokračovat ve čtení →

Jasmína Houdek

Mám přímou zkušenost s násilím. Jako dívka jsem byla znásilněna. Tato strašná zkušenost mě zavedla do oddílu bojových sportů, kde jsem trénovala s odhodláním, ale zjistila jsem, že techniky kopů a úderů mi nevyléčí prožité trauma. Uvědomila jsem si, že reálná zkušenost s násilím nemá nic společného s tréninkem v tělocvičně. V roce 2014 jsem se začala věnovat Moderní sebeobraně.… pokračovat ve čtení →

E-mail:    

Nákupní košík