Dvouhodinový kurz pro děti

Moderní sebeobrana pro děti ve věku 7–9 let

999 

Aktuální vypsané termíny:
Mrzí nás to, ale zatím nemáme vypsaný další termín tohoto kurzu. To se ale brzy změní! Pokud chcete vědět o dalším termínu jako první, nechte nám tady svůj e-mail a jakmile ho vypíšeme, ozveme se.

Počet osob:
Místo konání: Štítek:

Ví vaše dítě, co dělat, když na něj začne mluvit cizí dospělý? Jasně, že ví. Všichni rodiče dětem dokola říkají, že se nemají bavit s cizími lidmi. Pokud se ale dítě ocitne v ohrožení, tahle poučka stačit nebude. Lidé, kteří chtějí ubližovat dětem, mají celý arzenál triků, jak tuhle překážku překonat.

Proto jsme připravili kurz moderní sebeobrany určený přímo vašim dětem. Dítě se pochopitelně nemůže fyzicky poměřovat s dospělým; nebude se proto učit údery nebo kryty. Namísto toho se na kurzu naučí:

  • jaké nejčastější triky využívají zlí lidé
  • jak reagovat v případě, kdy je dospělý osloví
  • co dělat, když se dospělý nenechá odbýt a doráží dál
  • kdy a kam utéct
  • jak si říct v případě krize o pomoc jiným dospělým
  • jak překazit situaci, kdy ho někdo cizí chce někam odvést nebo odtáhnout, a upozornit na takovou situaci okolí

Vše si samozřejmě vyzkouší formou her a scénářů, u kterých se pobaví a nasměje – ale zároveň se mu během hry postupy zaryjí pod kůží tak, aby se mu vybavily v případě krize.

Podrobnosti

Rozsah: 2 hodiny

Cena: 999 CZK

Max. lidí ve skupině: 10

Barbora Smolařová

Barbora Smolařová

Moje cesta začala tak, že jsem si ve škole zapsala sebeobranu. Byla zaměřená hlavně na fyzickou část, ale bavila mě.  Chtěla jsem se rozvíjet v tomto směru dál a přihlásila se na kemp Moderní sebeobrany. Ten byl velkým nakopnutím mé sebejistoty a sebevědomí. Bavil mě přístup k výuce, jednoduché principy a mechanismy, které opravdu fungují a podpora nejen ze strany…
Moje cesta začala tak, že jsem si ve škole zapsala sebeobranu. Byla zaměřená hlavně na fyzickou část, ale bavila mě.  Chtěla jsem se rozvíjet v tomto směru dál a přihlásila…
pokračovat ve čtení →

E-mail:    

Nákupní košík