Zážitkový víkendový kurz

Emancipační sebeobrana

Orava  Trenčín  Brno  Praha  

198 

Chová se k vám někdo nadřazeně? Hnusně? Nebo snad agresivně? Po tomto víkendu už nebude. Proč? Budete silnější. A emancipovanější.

Termín vyprodán

Místo konání: Štítek:

„Ach jo, proč jsem zase nic neudělala? Proč jsem zase koukala do země a nezmohla se na jediné slovo?” také se vám v hlavě občas honí podobné myšlenky? Nejste v tom sama, po krizových situacích to zažívá řada z nás. Ale věřte, že v danou chvíli jste udělala to nejlepší, co jste mohla. Příště to bude jiné. Příště už za sebou můžete mít náš kurz a v hlavě vám pojede následující scénář: „Joo, postavila jsem se za sebe. Dala jsem to!”

Co si z našeho kurzu emancipační sebeobrana odnesete?

  • Vaše osobní hranice by měl každý respektovat. Ale vyprávějte to prasákům a agresorům. Naučíme vás, jakým způsobem tento fakt komunikovat, aby vás vnímal opravdu každý.
  • Hlas, gesta, postoj – to vše hraje v sebeobraně důležitou roli. Hlas se dokonce řadí mezi nejsilnější zbraně. Využijte jeho potenciál naplno.
  • Chce si z vás někdo udělat loutku na hraní? Ani omylem. Manipulativní chování absolventky kurzu emancipační sebeobrany rychle odhalí a odrazí. Pokud tedy dotyčný touží po divadle, prosím. Ale pravidla hry určíte vy.
  • „Klid, tohle už jsem zažila. Vím, co dělat,” společně budeme pracovat na tom, aby vám tato věta naběhla v případě reálného ohrožení. Psychického i fyzického. Vyzkoušíte si řadu scénářů, které vás mohou v životě potkat. Tím si natrénujete nejlepší možné řešení krizových situací, prakticky.
  • Slova někdy nestačí. Bohužel. Co dělat, když se k vám útočník dostane příliš blízko? A jak mu uštědříte pořádnou ránu, i když jste o tři hlavy menší? To vše se naučíte.
  • Sdílení, přátelství, podpora – další důležité složky kurzu. Zajdeme si společně na jídlo a probereme, co nás těší. I co nás štve. Příjemně si popovídáme a dodáme si sílu.

A v jakém rozpoložení od nás v neděli odejdete? Silnější, odolnější, sebevědomější. V hlavě si ponesete přesný návod, jak se chovat v krizových situacích. Návod, který vám pomůže odrazit nerespektující chování šéfa, slizké poznámky spolužáka nebo útočné chování chlápka v tramvaji. Zkrátka všech prasáků a agresorů.

Pár vět k samotné organizaci:

V sobotu v 10:00 na vás budou čekat naše dvě vynikající instruktorky na domluveném místě. A začínáme. Následuje pauza na oběd, bude skvělé, když na ně něj zajdeme všechny společně. Ale nutit vás nebudeme.

Pak krasojízda v podobě kurzu emancipační sebeobrany pokračuje do 17:00. Předpokládáme, že nám do té doby pěkně vyhládne a společně se pak vydáme na večeři.

V neděli začínáme už v 9:00, dáme oběd a končíme v 15:00.

Podrobnosti

Rozsah: dva dny (víkend)

Cena: 198 EUR

Max. lidí ve skupině: 12

Lenica

Lenka Chovancová

Informace, které Moderní sebeobrana šíří na sociálních sítích, mi daly odpovědi na mnoho mých otázek a pomohly mi postavit se za sebe v různých životních situacích. Ve svém okolí jsem od dětství viděla, že lidé zlehčují nevhodné chování dospělých mužů směrem k dospívajícím dívkám. Dokonce je často obviňují z provokace. Proto, kdykoli se mi něco takového stalo, jsem si to…
Informace, které Moderní sebeobrana šíří na sociálních sítích, mi daly odpovědi na mnoho mých otázek a pomohly mi postavit se za sebe v různých životních situacích. Ve svém okolí jsem…
pokračovat ve čtení →

E-mail:    

Nákupní košík