Opakovací kurz

Refresh Základního Kurzu

350 

Aktuální vypsané termíny:
V současné době nejsou vypsány žádné termíny. Napište prosím instruktorovi dané pobočky. Kontakt najdete na záložce Kdo vás bude učit.

Počet osob:
Místo konání:

Broušení nástrojů a taktik

Jak se za sebe postavit? To už znáte. Prošly jste naším minikurzem nebo Základním kurzem. Teď je čas vaše dovednosti osvěžit a posílit. Přijďte si vše osvěžit a zdokonalit na náš trénink pro absolventky!

Co vás čeká? Připomeneme si základy – postoj, komunikaci, základní údery a nejdůležitější principy. Vše, co jste se naučily, si procvičíme v praxi a scénářích, abyste si mohly být jisté, že se v případě potřeby dokážete ubránit. Nástroje pro sebeobranu už máte, ale jako každá dovednosti potřebují pravidelný trénink, aby zůstali ostré a efektivní.

Přijďte a znovu pocítíte sílu, kterou jste si vybudovaly. Nejenže si osvěžíte důležité postupy a nástroje, ale také získáte novou dávku sebevědomí. Spolu s ostatními absolventkami se podělíte o zkušenosti a upevníte své schopnosti, aby vaše schopnost postavit se za sebe byla ve skvělé formě.

Tento trénink je pro vás, abyste si připomněly, že jste silné a nezastavitelné. Přijďte a buďte opět součástí našeho povzbuzujícího kolektivu, který vás podpoří a posune dál!

Podrobnosti

Rozsah: 1 hodina

Cena: 350 CZK

Max. lidí ve skupině: 10

Tea Šimonová

Během svého života jsem se setkala s různými formami násilí - od rasismu, až po sexuální útoky, až jsem začala mít pocit, že je to standard nebo to snad přitahuju. Nevěděla jsem, čím to je a každým dalším incidentem se moje sebevědomí snižovalo, nejistota rostla a s ní i podobné zážitky. Dohnalo mě to až k potřebě odstěhovat se na…
Během svého života jsem se setkala s různými formami násilí - od rasismu, až po sexuální útoky, až jsem začala mít pocit, že je to standard nebo to snad přitahuju.…
pokračovat ve čtení →

E-mail:    

Nákupní košík