Opakovací kurz

Refresh Minikurzu

350 

Aktuální vypsané termíny:
V současné době nejsou vypsány žádné termíny. Napište prosím instruktorovi dané pobočky. Kontakt najdete na záložce Kdo vás bude učit.

Počet osob:
Místo konání:

Připomeňte si svou sílu

Představte si situaci: stojíte tváří v tvář někomu, kdo narušuje vaše hranice, nebo se projevuje agresivně. Přesně takové okamžiky jste trénovali na minikurzu sebeobrany pro ženy. Víte, co máte dělat, a máte pevné odhodlání se za sebe postavit. Jdete na to!

Nyní je čas to vše osvěžit a zdokonalit. Jako každá dovednost, i sebeobrana vyžaduje pravidelnou praxi. Proto jsme pro vás připravili opakovací kurz, kde si všechno důležité připomenete a naučíte se i něco nového.

Jestliže cítíte, že vaše hranice potřebují posílit, máte nezodpovězené otázky, nebo si jen chcete znovu procvičit správný postoj a komunikaci, tento kurz je přesně pro vás. Nejenže zopakujeme již naučené, ale také se zaměříme na další situace, které vás možná stále trochu znepokojují.

Přijďte si osvěžit paměť a znovu procvičit své dovednosti. Ať už jste se od našeho posledního setkání ocitli v jakékoliv situaci, pomůžeme vám najít cestu, jak ji zvládnout s ještě větší jistotou. Váš hlas je vaší nejúčinnější zbraní, a my vám ukážeme, jak ho používat ještě efektivněji.

Podrobnosti

Rozsah: 1 hodina

Cena: 350 CZK

Max. lidí ve skupině: 10

Tea Šimonová

Během svého života jsem se setkala s různými formami násilí - od rasismu, až po sexuální útoky, až jsem začala mít pocit, že je to standard nebo to snad přitahuju. Nevěděla jsem, čím to je a každým dalším incidentem se moje sebevědomí snižovalo, nejistota rostla a s ní i podobné zážitky. Dohnalo mě to až k potřebě odstěhovat se na…
Během svého života jsem se setkala s různými formami násilí - od rasismu, až po sexuální útoky, až jsem začala mít pocit, že je to standard nebo to snad přitahuju.…
pokračovat ve čtení →

E-mail:    

Nákupní košík