Dvouhodinový kurz

Obrana v těsném prostoru

899 

Vy a agresor, blízkost, uzavřený prostor. Dá se v takových podmínkách bránit? Dá, když znáte tu správnou strategii. A vy ji po našem kurzu znát budete.

Zbývá míst: 10

Počet osob:
Místo konání:

„Momentík, já se k vám ještě vmáčknu,” prohodí muž, který se právě hrne do výtahu. Vy se na něj usmějete: „Jasně, místa je tu dost.” Ani ve snu by vás nenapadlo, co se za pár vteřin odehraje. Kdo se z vašeho společníka vyklube. „Teď si tu jízdu trošku okořeníme kotě, svlíkej se!” Co teď? Jak zareagujete? Co řeknete? A nedalo se takové situaci předejít? Všechny možnosti na kurzu probereme.

Výtahy nejsou jediným místem, kde se podobné příběhy odehrávají. Vlaková ulička, narvaný klub, váš vlastní domov. I zde se k vám útočník dostane blízko. Možná si teď říkáte: „Proč bych si proboha takového magora pouštěla domů?” Odpověď je jednoduchá: Protože ho znáte. Teda alespoň si to myslíte. Svou pravou tvář vám odhalí až v okamžiku, kdy za vámi zaklapnou dveře. Chytne vás za krk, shodí na zem. Jde si za svým.

Útočník vás dostal tam, kam chtěl. „Nemáš mi kam zdrhnout, já tady určuju pravidla hry,” šeptá vám do ucha. Absolutně netuší, že za sebou máte náš kurz. Kurz, který vás přesně na tohle připravil. Moc dobře víte, jak těsný prostor proměníte ve svou výhodu. Trénovali jste to. Vaše tělo si je pamatuje. Jste připraveni. Jediný, kdo na odpor připravený není, je agresor. Nedejte se!

Podrobnosti

Termín: Pondělí, 27. 11. 2023, 18:00 – 20:00

Lokalita: Kateřinská 10 (taneční studio Mayhem), Olomouc

Rozsah: 2 hodiny

Cena: 899 Kč

Max. lidí ve skupině: 10

Tea Šimonová

Během svého života jsem se setkala s různými formami násilí - od rasismu, až po sexuální útoky, až jsem začala mít pocit, že je to standard nebo to snad přitahuju. Nevěděla jsem, čím to je a každým dalším incidentem se moje sebevědomí snižovalo, nejistota rostla a s ní i podobné zážitky. Dohnalo mě to až k potřebě odstěhovat se na… pokračovat ve čtení →

E-mail:    

Nákupní košík