zavřít

Přihlásit se na kurz

Mám zájem o následující kurz / seminář:

Co se na školení naučíte:

  • postupy elitních bojovníků pro rychlé přepnutí do stavu, ve kterém podáte špičkové výkony
  • dechová cvičení samurajů pro lepší koncentraci a maximální orientaci na cíl
  • techniky zápasníků pro okamžitou kontrolu stresu
  • strategie válečných umění pro dosažení cílů v obchodním jednání
  • kontrolovat svůj nonverbální projev tak, aby podporoval vaše sdělení
  • programovat a dávkovat svůj výkon

 

Co má společného bojové umění a byznys? Obojí vyžaduje určité kvality – například schopnost rychlého rozhodování, efektivního fungování pod tlakem, sebekontrolu, umění stanovovat reálné cíle a dosahovat jich v co nejkratším čase, využívání svých silných stránek proti slabým stránkám protistrany... 

Je jedno, jestli bojujete v aréně nebo jednáte v zasedačce. Z postupů, které bojovníci pilovali celá staletí, budete těžit v každém případě.

My je vás naučíme. Na tomto školení se přitom fyzicky nebojuje, Lze jej absolvovat v kalhotách a košili. Přesto se na něm naučíte celou řadu těch nejlepších postupů, metod a triků, které ve své praxi využívají bojovníci už po celá staletí.

Podívejte se na malou ochutnávku z našeho kurzu v časopise Moderní řízení.

Školení vede osobně Pavel Houdek, který působil jako špičkový obchodník a vedoucí obchodního týmu v několika nadnárodních i českých firmách, lídrů ve svém oboru, a více než 16 let se věnuje praxi bojových umění.

Konkrétní podobu školení vždy dotváříme podle vašeho přání a cílů, ke kterým chcete školený tým směřovat. Neváhejte se na nás proto obrátit s nezávaznou poptávkou...