zavřít

Přihlásit se na kurz

Mám zájem o následující kurz / seminář:

Po letech opět rozšiřujeme pražský tým instruktorů a instruktorek!

Máš zkušenosti s našimi kurzy?
Baví tě, co děláme, a vidíš v tom smysl?
Chceš se k nám přidat a šířit naše know-how dalším lidem?

Tak pojď do našich řad! Kurzů neustále přibývá a my nestíháme. Urgentně proto potřebujeme rozšířit pražský tým.

Co tě čeká?

Vybraní úspěšní zájemci a zájemkyně absolvují Instruktorský kurz. Pokud budeš mezi nimi, získáš od nás know-how k tomu, jak učit a vést kurzy Moderní sebeobrany. Půjdeš více do hloubky celého systému, naučíš se učit a vést lidi, dávat zpětnou vazbu atd.

Po absolvování kurzu začneš na našich kurzech jako asistent instruktora, po úspěšném zapracování a splnění předpokladů můžeš kurzy během cca půl roku až roku i vést. Obojí samozřejmě za finanční odměnu.

Budeš mít také přístup do naší databáze instruktorských materiálů, na pravidelné instruktorské semináře a tréninky atd., abys ve své roli mohl/a dále růst.

Pozor: Instruktorský kurz tě nenaučí se bránit – je to jen a pouze pedagogická a metodická nástavba. Schopnost se bránit získáš na běžných kurzech a seminářích, které budeš mít jako instruktor/ka za polovinu ceny.

Instruktorský kurz trvá dva víkendy. Proběhne v termínu po dohodě v průběhu červenec-září.

Mimořádná, snížená cena platná do 30.6.,  je 12.900,-.

Pokud máš zájem, ozvi se mi tady nebo na mail kariera@moderni-sebeobrana.cz s pár řádkami o sobě a o tom, proč to chceš dělat (běžně se tomu říká životopis a motivační dopis), a domluvíme se, co a jak dál..