Tea Šimonová

Instruktorka sebeobrany

Během svého života jsem se setkala s různými formami násilí – od rasismu, až po sexuální útoky, až jsem začala mít pocit, že je to standard nebo to snad přitahuju. Nevěděla jsem, čím to je a každým dalším incidentem se moje sebevědomí snižovalo, nejistota rostla a s ní i podobné zážitky.

Dohnalo mě to až k potřebě odstěhovat se na čas do zahraničí. Tam jsem aspoň trochu nabyla sebevědomí a po absolvování campu Moderní sebeobrany taky sebedůvěru – dokážu se ubránit a není to zas taková věda.

Když mě pak Jasmína oslovila s možností zapojit se do instruktorského kurzu, ráda jsem souhlasila. Tahle práce má obrovský smysl, a kdybych mohla změnit k lepšímu život jediného člověka, stojí to za to. Přála bych každé své kamarádce, každé ženě ve svém životě, aby se někdy dostala na kurz Moderní sebeobrany.

Moje kurzy

 • Sebeobrana pro ženy

  Minikurz na večer

  Sebeobrana pro ženy

   Olomouc

  Malá skupinka, dvě hodiny, informace i praxe. Pojďme říct jasné: „Ne!” povýšenému a agresivnímu chování. Pojďme se bránit.

  899  Detail kurzu
 • Sebeobrana do města

  Tříměsíční kurz

  Sebeobrana do města

   Olomouc

  Dokázat se za sebe postavit? Důležité. Po našem tříměsíčním kurzu budete moc dobře vědět, jak se to dělá. Teoreticky i prakticky.

  4 500  Detail kurzu
Nákupní košík