Peggy Wood

Instruktorka sebeobrany

Už je to pár let, kdy jsem se slepě zamilovala a následně žila ve vztahu s partnerem, který byl alkoholik a taky násilník. Ponižování a nadávky byly z jeho strany běžné a občas mě i brutálně zbil. Bylo pro mě hodně těžké pochopit, jak se ke mně může chovat tak hrozně. Nakonec jsem v sobě našla sílu, rozešla jsem se s ním a všechno dobře dopadlo. Strach, že se vrátí a ublíží mi, jsem ale měla pořád.

Díky této zkušenosti jsem začala přemýšlet o svých hranicích. A rozhodla jsem se, že už nikdy nikomu nedovolím, aby se ke mně takhle choval. Snažila jsem se pochopit, jak k tomu vůbec došlo – studovala jsem, jak se násilníci chovají a taky jak fungují různé druhy manipulace.

Pak jsem narazila na Moderní sebeobranu. A ve světle toho, co už jsem věděla, mi dávala perfektní smysl! Navíc jsem se přestala bát. Už totiž vím, co mám v případě útoku dělat. A to, jak se násilí účinně bránit, teď můžu naučit i vás.

Moje kurzy

 • Sebeobrana pro ženy

  Minikurz na večer

  Sebeobrana pro ženy

   Karlovy Vary a okolí

  Malá skupinka, dvě hodiny, informace i praxe. Pojďme říct jasné: „Ne!” povýšenému a agresivnímu chování. Pojďme se bránit.

  799  Detail kurzu
Nákupní košík