Milan Horváth

Instruktor sebeobrany

Moje cesta k sebeobraně začala jako reakce na osobní výzvy, které mě formovaly již od dětství. Přes bolestivé zkušenosti jsem našel sílu a odhodlání v bojových uměních. Osm let intenzivního tréninku karate a deset let Krav Magy mi daly víc než jen fyzické dovednosti; naučily mě, jak čelit výzvám s důstojností a odvahou.

Moje další cesta mě vedla od prodeje zbraní a střeliva po výcvik v obranné střelbě. Spolu se studiem bezpečnostního inženýrství jsem tak získal hluboké porozumění širokého tématu bezpečnosti. Všechny tyto zkušenosti mi umožňují přistupovat k sebeobraně z mnoha úhlů a poskytovat holistické a realistické kurzy.

Mým cílem je pomoci studentům objevit svou vnitřní sílu a připravit je na různé životní situace. Pokud jste připraveni na cestu, která posílí vaše sebevědomí a rozšíří vaše mentální hranice, připojte se ke mně a společně objevme, jak hluboký dopad může mít sebeobrana na váš život.

Moje kurzy

 • Minikurz na pepřový sprej

  Pepřový sprej prakticky

   Vysočina

  Jaký pepřák pořídit? Kde ho nosit? Kam správně mířit? Všechny odpovědi se na našem kurzu dozvíte. A navíc si je ověříte v praxi.

  999  Detail kurzu
 • Sebeobrana pro ženy

  Minikurz na večer

  Sebeobrana pro ženy

   Vysočina

  Malá skupinka, dvě hodiny, informace i praxe. Pojďme říct jasné: „Ne!” povýšenému a agresivnímu chování. Pojďme se bránit.

  899  Detail kurzu
Nákupní košík