Kristýna Bělíková

Instruktorka sebeobrany

V roce 2018 jsem pod organizací Konsent založila svépomocnou skupinu pro ženy, které zažily sexuální násilí. Stala jsem se tak součástí boje proti gendrově podmíněnému násilí. Od té doby se věnuji jak práci s oběťmi, tak práci na preventivních osvětových kampaních.

Za svou praxi jsem se setkala s ženami, které své trauma léčily docházením na kurzy právě Moderní sebeobrany. Viděla jsem, kolik síly a odvahy jim to dalo. Sebeobrana jim opět vrátila důvěru ve své vlastní schopnosti se o sebe postarat. Vědomí, že teď už by se možná ubránily jim měnilo pohled na sebe sama a tak jsem se stala velkou fanynkou Moderní sebeobrany.

Takže když v roce 2020 bylo Konsentu nabídnuto jedno místo na lektorském kurzu, věděla jsem, že je to příležitost prozkoumat další formy léčby traumatu. Neváhala jsem a dnes je ze mne lektorka kurzů. Současně studuji jednooborovou psychologii na Filozofické fakultě UK.

Moje kurzy

 • Víkend emancipační sebeobrany

  Zážitkový víkendový kurz

  Emancipační sebeobrana

   Praha

  Chová se k vám někdo nadřazeně? Hnusně? Nebo snad agresivně? Po tomto víkendu už nebude. Proč? Budete silnější. A emancipovanější.

  4 899  Detail kurzu
 • Sebeobrana pro ženy

  Minikurz na večer

  Sebeobrana pro ženy

   Praha

  Malá skupinka, dvě hodiny, informace i praxe. Pojďme říct jasné: „Ne!” povýšenému a agresivnímu chování. Pojďme se bránit.

  999  Detail kurzu
 • Dvouhodinový kurz

  Jak se postavit sexuálnímu obtěžování

   Praha

  Aby vám agresor ublížil, nemusí padnout jediná rána. Bohatě postačí narážka, vtípek, pokřik na ulici. I to je útok. Útok, který dost zabolí. Pojďte se bránit.

  799  Detail kurzu
Nákupní košík