Self-defense coursesVysočina

Kraj Vysočina leží na pomezí Čech a Moravy. I v tomto krásném koutě naší země učíme Moderní sebeobranu. I zde říkáme jasné: „Ne!” každému, kdo nerespektuje hranice ostatních. Každému, kdo se vlastně také chová tak trochu na pomezí. Pokud se vám někdy v hlavě objeví červená kontrolka: „Počkat, počkat. Může si ke mně tohle vůbec dovolit?” Odpověď zní jasně: Nemůže. Nesmí. Jak tomu ale zabráníte? To vás naučíme na našem minikurzu Sebeobrana pro ženy nebo při soukromé výuce. A dozvíte se toho mnohem víc, mrkněte tady dolů.

Current courses

 • Minikurz na pepřový sprej

  Pepřový sprej prakticky

   Vysočina

  Jaký pepřák pořídit? Kde ho nosit? Kam správně mířit? Všechny odpovědi se na našem kurzu dozvíte. A navíc si je ověříte v praxi.

  999  Course details
 • Sebeobrana pro ženy

  Minikurz na večer

  Sebeobrana pro ženy

   Vysočina

  Malá skupinka, dvě hodiny, informace i praxe. Pojďme říct jasné: „Ne!” povýšenému a agresivnímu chování. Pojďme se bránit.

  899  Course details
 • Soukromá výuka

  Podle vašeho přání

  Soukromá výuka

   Vysočina

  Na co se na soukromých lekcích zaměříme? Kdy se sejdem? Vše záleží na vás. A výhodnější balíčky? I ty máme, podívejte do popisku.

  800  Course details

Who will teach you

Dominika Rývová

Sebeobrana mě doslova vrátila do života. Jak to? Koncem roku 2021 jsem se stala obětí pokusu o vraždu. Fyzicky jsem přežila. Myslela jsem, že to zvládám i psychicky, ale zanedlouho se u mě projevil PTS (posttraumatický syndrom). Strávila jsem 4 měsíce na psychiatrii, která mě dostala z nejhoršího, ale objevila se u mě sociofobie, tedy strach chodit mezi lidi. Tento…
Sebeobrana mě doslova vrátila do života. Jak to? Koncem roku 2021 jsem se stala obětí pokusu o vraždu. Fyzicky jsem přežila. Myslela jsem, že to zvládám i psychicky, ale zanedlouho…
continue reading →

E-mail:    

Shopping Cart