Podle vašeho přání

Soukromá výuka

1 000 

Na co se na soukromých lekcích zaměříme? Kdy se sejdem? Vše záleží na vás. A výhodnější balíčky? I ty máme, podívejte do popisku.

Available on backorder

Počet osob:
Category: Tag:

„K cíli kráčím vždy rychle a efektivně,” zní tak nějak vaše životní motto? Pokud nyní přikyvujete, soukromé hodiny jsou pro vás to pravé. Věnujeme se na nich pouze vám a díky tomu si sami určujete tempo postupu.

Vy nám prozradíte své přání a potřeby, my sestavíme plán. Co tím získáme? Čas. Nebudeme se zdržovat tím, co vás nezajímá. A naopak se zaměříme na oblasti, které vás lákají. Společně si stanovíme cíl a k němu půjdeme. Rychle. Uvidíte, že výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Soukromé lekce sebeobrany jsou hlavně o vás:

  • Čas setkání určujete vy. Pokud to půjde, přizpůsobíme se.
  • Při sestavování tréninkového plánu hrají hlavní roli vaše potřeby.
  • Na lekci můžete dorazit sami, ve dvou, ve třech nebo až v šesti lidech.

Jak často je nejlepší chodit?

I to záleží na vás. Ideální scénář vypadá tak, že se sejdeme jednou týdně a 60 minut makáme na zlepšení vaší sebeobrany. A co když se chcete zlepšovat rychleji? Pak si lekci prodloužíme na dvě až tři hodiny nebo se sejdem vícekrát v týdnu na hodinu. Domluvíme se.

Kdy a kde hodiny probíhají?

Na lekci soukromé výuky Moderní sebeobrany můžete dorazit do lokality Brno-střed. Bližší adresu dostanete po domluvě.

A kdy? V pracovní dny, případně i o víkendu. Konkrétní čas si už doladíte se samotnou instruktorkou nebo instruktorem. Jen počítejte s tím, že ulovit termín po 17:00 hodině je docela oříšek. Ale šance ještě existuje. Jestli máte čas dříve, dáme vám většinou termín raz dva.

Jak to na samotných hodinách vypadá?

Znáte náš základní kurz Sebeobrana do města? Přesně podle toho při soukromých hodinách postupujeme. Kurz Sebeobrana do města trvá tři měsíce, my ho na soukromých lekcích projdeme zhruba během 10-12 setkání. A dokážete se pak dobře bránit? Ano, získáte slušný základ.

Je pravděpodobné, že vás sebeobrana chytne. Co s tím? Pro takové případy je tu blok pro pokročilé. Zde se věnujeme například útokům se zbraní nebo útokům od více agresorů. A jak už jsme řekli výše, i zde o náplních lekcí rozhodujete hlavně vy.

Kolik to stojí?

  • Soukromá hodina – tedy 60 minut vás vyjde na 1000 Kč.
  • Za balíček, který obsahuje tři hodiny, zaplatíte 2 600 Kč.
  • Za větší balík s 10 hodinami si účtujeme 9 000 Kč.
  • Za balík s 20 hodinami zaplatíte 17 500 Kč.
  • Za mega balíček 50 hodin zaplatíte 43 000 Kč.

Platbu od vás potřebujeme mít vždy předem uhrazenou na účtě.  

Když se rozhodnete pro velký balík s 10 lekcemi, můžete nám zaplatit jen první hodinu a teprve až proběhne, pošlete zbytek. Proč? Bereme to jako takovou “oťukávačku”. Pokud se vám kurz líbí, jdete do toho. A když ne, jdete od toho.

Jaké u nás panují storno podmínky?

Nemoc, děti, práce – i to jsou důvody, proč se vám na domluvenou lekci občas nepodaří přijít. Chápeme to. Pokud hodinu zrušíte instruktorce nebo instruktorovi den předem, nahradíte si ji jindy.

A co když lekci zrušíte v ten den? Platíte ji v plné výši, případně se vám odečte z balíčku. Ale existuje i další možnost – na lekci za sebe můžete poslat kamarádku, bráchu nebo maminku. Zkrátka někoho jiného. V takovém případě to prosím dejte vědět vaší instruktorce nebo instruktorovi.

Zajímalo by vás ještě něco dalšího ohledně storno lekcí? Cinkněte nám na číslo 730 152 889.

Jak to vidíte, jdete do toho? Jestli ano, pusťte se do odpovědí v tomto formuláři. My se vám brzy ozveme s nějakým pěkným návrhem.

Vyberte si z poboček, na kterých nabízíme soukromé hodiny.
Napište nám sem prosím konkrétní časy, kam vměstnáte lekce: Například: Středu bych to dala nějak mezi 17:00 až 19:00 hodinou a ve čtvrtek bych mohla od 16:00 do 18:00. My na to mrkneme a navrhneme termín pro první lekci.
Existuje ještě něco dalšího, co bychom měli vědět? Máte třeba dárkový poukaz? Sem s tím.
Abychom vám mohli odpovědět na vaši poptávku, potřebujeme k tomu váš souhlas. Informace o způsobu zpracování vašich údajů se dozvíte v našich zásadách.
Zaregistrujte se k odběru našeho e-mailového newsletteru. Cca jednou měsíčně od nás dostanete informace ze světa sebeobrany, tipy k tréninku, přehled chystaných akcí a další exkluzivní obsah. Zaškrtnutím souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle našich zásad.
Tereza Pluhařová

Tereza Pluhařová

V dospívání jsem si prošla partnerským vztahem, ve kterém bylo snad všechno, co ve vztahu být nemá. Manipulace, ponižování, neustálé obviňování, psychické vydírání a ve finále i sexualizované násilí. Roky jsem tuto zkušenost s nikým nesdílela, měla jsem velký strach a stejně jako mnoho dalších lidí s takovou zkušeností jsem si myslela, že jsem si za to mohla sama. Dlouho…
V dospívání jsem si prošla partnerským vztahem, ve kterém bylo snad všechno, co ve vztahu být nemá. Manipulace, ponižování, neustálé obviňování, psychické vydírání a ve finále i sexualizované násilí. Roky…
continue reading →

E-mail:    

Barbora Adamičková

V životě jsem se dostala do spousty situací, ve kterých jsem se necítila bezpečně. Poslední kapkou bylo, když mě v noci cestou domů sledoval cizí muž, a i když mě fyzicky nenapadl, sebral mi mou iluzi bezpečí a já pak chodila domů s obrovským strachem. Rozhodla jsem se, že to takhle nenechám a naučím se bránit. Absolvovala jsem letní kemp Moderní sebeobrany a…
V životě jsem se dostala do spousty situací, ve kterých jsem se necítila bezpečně. Poslední kapkou bylo, když mě v noci cestou domů sledoval cizí muž, a i když mě fyzicky nenapadl,…
continue reading →

E-mail:    

Nikola Pešková

Vždy jsem věděla, že bych chtěla dělat ze světa lepší místo. Podobně jako mnozí, i já jsem se v průběhu svého života potýkala s různými formami násilí a toxického chování. Bohužel jsem zjistila, že většina kurzů sebeobrany se zaměřuje pouze na fyzickou přípravu a opomíjí celý široký repertoár situací, které předcházejí fyzickému konfliktu. Především to mě motivovalo najít nový přístup…
Vždy jsem věděla, že bych chtěla dělat ze světa lepší místo. Podobně jako mnozí, i já jsem se v průběhu svého života potýkala s různými formami násilí a toxického chování.…
continue reading →

E-mail:    

Shopping Cart