Self-defense coursesBratislava

Agresoři hranice neřeší. Ani vaše osobní, ani hranice státu. Je jim jedno, zda se právě nacházíte v České republice, na Slovensku nebo na druhém konci světa. Prostě zaútočí. A to je hlavní důvod, proč se Moderní sebeobrana rozšiřuje. I my budeme vaše hranice hájit všude, kde dokážeme. Teď i v Bratislavě. Na minikurzu Sebeobrana pro ženy se naučíte řešit krizové situace, reagovat na arogantní žvásty, prolomit zamrznutí. A mraky dalších věcí, podívejte se do popisku hned tady dole.

Current courses

 • Sebeobrana pro ženy

  Minikurz na večer

  Sebeobrana pro ženy

   Bratislava

  Malá skupinka, dvě hodiny, informace i praxe. Pojďme říct jasné: „Ne!” povýšenému a agresivnímu chování. Pojďme se bránit.

  33  Course details
 • Sebeobrana do města

  Tříměsíční kurz

  Sebeobrana do města

   Bratislava

  Dokázat se za sebe postavit? Důležité. Po našem tříměsíčním kurzu budete moc dobře vědět, jak se to dělá. Teoreticky i prakticky.

  205  Course details

Who will teach you

Eva Šipöczová

Eva Šipöczová

Ako väčšina žien a dievčat mám za sebou celú škálu negatívnych skúseností s obťažovaním zo strany cudzích mužov. Žiaľ, väčšina mojich zlých skúseností, ktoré v niektorých prípadoch prekročili hranicu obťažovania a zašli ďalej, bola s kamarátmi. Ako sa cítiť bezpečne vo svete, keď sú pre vás nebezpeční tí, ktorým veríte a máte ich radi? Roky zlých a neoprávnených pocitov viny…
Ako väčšina žien a dievčat mám za sebou celú škálu negatívnych skúseností s obťažovaním zo strany cudzích mužov. Žiaľ, väčšina mojich zlých skúseností, ktoré v niektorých prípadoch prekročili hranicu obťažovania…
continue reading →

E-mail:    

Shopping Cart