Nikola Pešková

Instruktorka self-defense

Vždy jsem věděla, že bych chtěla dělat ze světa lepší místo. Podobně jako mnozí, i já jsem se v průběhu svého života potýkala s různými formami násilí a toxického chování. Bohužel jsem zjistila, že většina kurzů sebeobrany se zaměřuje pouze na fyzickou přípravu a opomíjí celý široký repertoár situací, které předcházejí fyzickému konfliktu. Především to mě motivovalo najít nový přístup k této problematice, a tak jsem narazila na Moderní sebeobranu.

Jako instruktorka Moderní sebeobrany mohu předávat dovednosti, které mají konkrétní využití v každodenním životě, bez ohledu na věk, pohlaví nebo fyzickou kondici. Sebeobrana není jen o tom, jak se fyzicky bránit, ale posiluje naše sebevědomí, respekt k sobě i k druhým, učí nás si vytyčit hranice a rozvíjí naše schopnosti.

Tato myšlenka a pocit přijetí v podporující komunitě stejně smýšlejících jedinců je něco, co chci jako instruktorka předávat dál. Být vzorem a podporovat ostatní v tom, že je v pořádku se ozvat.

My courses

 • Soukromá výuka

  Podle vašeho přání

  Soukromá výuka

   Brno

  Na co se na soukromých lekcích zaměříme? Kdy se sejdem? Vše záleží na vás. A výhodnější balíčky? I ty máme, podívejte do popisku.

  1 000  Course details
Shopping Cart