Bára Herrera

Instruktorka self-defense

Psal se rok 2015. V té době jsem začala pracovat na pozici, kdy jsem přicházela do styku s docela nebezpečnými lidmi. Tu a tam. Ale i to stačilo k tomu, abychom si jednoho dne s kolegyní řekly: „Pojďme do toho!” a přihlásily se na kurz Moderní sebeobrany.

Znalosti a dovednosti z kurzu mi pomohly nejen v práci, ale také v osobním životě. Byla jsem nadšená. Asi vás nepřekvapí, že jsem se brzy vrhla do kurzu pro pokročilé. A nejen to, dokonce jsem začala studovat i teoretickou stránku celé věci. Hlavně psychologii.

Při volbě svého povolání se vždy zaměřuji na pozice, které mi umožňují pomáhat lidem. Dětem i dospělým. Když jsem tedy stála před rozhodnutím, zda se stát instruktorkou Moderní sebeobrany, neváhala jsem. Byla to samozřejmost. Díky tomu mohu své zkušenosti předat těm, kteří to potřebují. Možná i vám.

My courses

 • Sebeobrana pro ženy

  Minikurz na večer

  Self-defence for women

  A short description in about two sentences. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

  999  Course details
 • Sebeobrana do města

  Tříměsíční kurz

  Sebeobrana do města

   Praha

  Dokázat se za sebe postavit? Důležité. Po našem tříměsíčním kurzu budete moc dobře vědět, jak se to dělá. Teoreticky i prakticky.

  4 990  Course details
 • Soukromá výuka

  Podle vašeho přání

  Soukromá výuka

   Praha

  Na co se na soukromých lekcích zaměříme? Kdy se sejdem? Vše záleží na vás. A výhodnější balíčky? I ty máme, podívejte do popisku.

  1 000  Course details
 • Víkend emancipační sebeobrany

  Zážitkový víkendový kurz

  Emancipační sebeobrana

   Praha

  Chová se k vám někdo nadřazeně? Hnusně? Nebo snad agresivně? Po tomto víkendu už nebude. Proč? Budete silnější. A emancipovanější.

  4 899  Course details
Shopping Cart