10 reasons why us

U nás to není jen o dobře mířených ranách

Než se na vás agresor vrhne fyzicky, důkladně si vás oťukne. Potřebuje se ujistit, že si vybral správně. A přesně v tento okamžik mu musíte vyslat jasný signál: „Ne, já vážně nejsem dobrá volba. Narazíš!” Jak na to? Důležitou roli zde hraje řeč těla, tón hlasu i samotná slova. Vše vás naučíme.

A když na fyzický útok přece jen dojde? Budete připraveni

Někdy uděláte vše podle plánu a agresora stejně neodradíte. Napadne vás. Co teď? Naučíme vás jednoduchý postup, kterým útočníka odrazíte. Tím získáte čas pro ústup.

Víc než dalších 9 lidí s vámi ve skupině nikdy nebude

Studentka Eliška, personalistka Petra, manažer Sebastian – pro nás nejste jen další v pořadí. Vnímáme vás jako osobnost, která si k nám přináší svůj příběh. Svá očekávání. I své obavy. A nás vše zajímá, proto na vás v kurzu čekají vždy dva trenéři nebo trenérky a potkáte se s maximálně dalšími devíti studenty a studentkami.

Pobavíte se

Když se člověk nudí, moc si toho nezapamatuje. Informace i dovednosti vám předáme takovým způsobem, který z hlavy jen tak nedostanete.

Získáte nové přátele

U sebeobrany to u nás nekončí. Spíš začíná. Pravidelně se setkáváme a tím si mezi sebou vytváříme hezké vztahy. Stáváme se přáteli.

Naučíme vás jen postupy, které obstojí v reálném životě

Existuje někdo, kdo neustále mapuje nejnovější výzkumy a trendy ve světě zločinu? Ano. Jmenuje se Pavel Houdek – náš hlavní instruktor. Každý nový trend si žádá novou reakci. My ji najdeme, důkladně otestujeme a pak vám ji předáme.

Vaše fyzická kondice pro nás nehraje roli

Agresorům je úplně jedno, jestli jste si letos přivezli zlatou medaili z olympiády nebo prestižní ocenění za programování. Prostě zaútočí. A z toho důvodu jsou naše kurzy pro každého. Fyzická kondice nehraje žádnou roli.

Rychle se do toho dostanete

Ani rok. Ani tři měsíce. Už během pár týdnů se za sebe dokážete postavit a účinně odrazit útoky agreserů.

U nás můžete být sami sebou

„Co mě tam čeká? Budou ti lidé v pohodě? A neztrapním se?” Chápeme, že se první návštěvy můžete trochu bát. Ale uvidíte, že se všem těmto obavám po pár minutách jen zasmějete. U nás si na nic nehrajeme a vy to hned poznáte.

Posunete se kupředu

Vyšší sebevědomí, lepší komunikační dovednosti, přesnější odhad vlastních schopností – tak vypadá výčet “vedlejších účinků” našich kurzů. A to už je slušná výbava pro dosažení životních cílů. Co říkáte?

Vybrané reference

* Reference najdete na Google a Facebooku.

Kdo jsme

Tým Moderní sebeobrany
Tým Moderní sebeobrany

Jsme lidé, kteří věří ve svět bez násilí. A k této vizi se snaží každým dnem přiblížit.

Znáte někoho, komu jsou osobní hranice ostatních ukradené? My ano. Bohužel. Tito lidé jsou dotěrní, arogantní a někdy i agresivní. Někdy nám ublíží nemravnou poznámkou, někdy nevyžádaným dotekem. V některých případech dojde i na agresi. A víte co? My nad takovým chováním nebudeme přivírat oči. Ba naopak. Hlasitě se ozveme, rázně se vymezíme.

A to samé naučíme i vás. Nezáleží na tom, zda se k nám přihlásíte sami nebo ve skupině. Záleží jen na tom, že takovému chování řekneme jasné: „Ne!” Tím se zase o kousek přiblížíme světu bez násilí. Světu, který si přejeme pro nás i pro naše děti.

Vezměte si svou sílu zpět, pomůžeme vám.

Možná vás ve škole šikanovala spolužačka, možná vás znásilnil strejda, možná vás bývalý manžel odřízl od přátel i od peněz. Co si pro vás osud nachystal, netušíme. Ale jedno víme jistě – pomůžeme vám. Rozlučte se s bezmocí a pojďte si vzít svou sílu zpět. Jsme tu pro vás.

Spolupráce

Žijeme ve světě, kde na nás násilí a nerespektující chování číhá na každém rohu. A nám to vadí. Proto vám na našich kurzech předáváme informace a dovednosti, díky kterým se postavíte všem prasákům a agresorům. Ale je tu jeden problém – nikdy se nedostaneme ke všem. Naštěstí v tom nejsme sami. Existuje mnoho organizací s podobnou misí, jakou máme my: Zasazují se o svět bez šikany, násilí a útlaku. Pomáhají, vzdělávají, zachraňují. Rádi tato sdružení podpoříme. Jak? Našimi kurzy, to umíme nejlépe. Někdy přímo pro samotné organizace, někdy pro jejich klienty:

Kdo vás bude učit

Pavel Houdek

instruktor

Honza

instruktor

Jasmína Houdek

instruktorka

Bára Herrera

instruktorka

Tomáš Růžička

instruktor

Mirek Tichý

instruktor
christine2

Christine

instruktorka

Z médií

Shopping Cart