Minikurz na večer a kniha Moderní sebeobrana

Vánoční dárkový poukaz – Sebeobrana pro ženy a podepsaná kniha Moderní sebeobrana

1 199 

Sebeobrana pro ženy a podepsaná kniha Moderní sebeobrana v jednom balíčku – dárek, který posílí sebevědomí a připraví na jakoukoliv situaci

Kategorie:

„Nechci, aby ti někdo ubližoval a narušoval tvoje hranice. Záleží mi na tobě.” Tato slova vystihují ducha tohoto vánočního balíčku.

Obdarovaná od vás dostane poukaz na večerní minikurz sebeobrany, kde se naučí základní postupy obrany, a navíc si z něj odnese podepsanou knihu “Moderní sebeobrana”, plnou praktických rad a návodů.

Na kurzu vámi obdarovaná žena získá dovednosti nejen k odražení nevhodných narážek, ale i zvládání krizových situací. Naučí se také nástroje pro fyzickou i psychickou obranu. To vše v bezpečném prostředí a s podporou skvělých lektorek

Z kurzu si odnese nejen silné zážitky a nové dovednosti, ale i knihu Moderní sebeobrana s radami pro každodenní život. Naučí se v ní, jak poznat své hranice, i to, jak si je uhájit. Jak použít svůj hlas jako zbraň. Jak se za sebe postavit a nenechat si nic líbit, ale i to, kde na to najít sílu a odvahu.

Místo konání: Praha.

Více informací o kurzu: Sebeobrana pro ženy.

Jak dlouho poukaz platí? Jeden rok od vydání. Každoročně vypisujeme více než 30 těchto kurzů. A to je slušná šance, že obdarovaná najde ve svém diáři volné místo. Poukaz jí jednoduše darujte a ona si termín na našem webu vybere už sama.

Nákupní košík