Sebeobrana pro ženy

minikurz na večer

Kurz Sebeobrana pro ženy

Obdarovaná se na tomto kurzu naučí jasný postup pro případ krizové situace. Naučí se, jakým způsobem reagovat na případného agresora, jak s ním komunikovat a v případě, že to nebude stačit, i jednoduchou, ale velice funkční fyzickou obranu.

Dárkový poukaz je platný rok od vydání. Lze jej použít na kterýkoliv vypsaný termín (cca 15x ročně). Obdarovaná se přihlašuje sama na našich stránkách.

Cena: 500,- (více informací o kurzu)

Seminář dle vlastního výběru

solidární korona-voucher

Základní kurz sebeobrany do města

V průběhu roku pořádáme cca každé tři týdny dvouhodinové mini-semináře na různá témata - např. obrana na blízko, obrana na zemi, jak se bránit přepadení, ale i teoretická témata jako video-rozbory násilných situací, nutná obrana atd.
 
Nákup tohoto poukazu nám pomůže překlenout dobu karantény. Poukaz je platný rok od skončení mimořádných opatření vlády. Lze jej použít na kterýkoliv vypsaný seminář.
 
Cena: 500,-

Soukromý mini-kurz

tři hodiny

Soukromý mini-kurz

Základy sebeobrany s okamžitě použitelnými praktickými výstupy, s instruktorem, který se bude věnovat pouze obdarované osobě. Během tří hodin naučíme naprosté základy, které ale bude účastník na konci kurzu velmi dobře ovládat a umět okamžitě použít. Možnost absolvovat v jednom bloku.

Dárkový poukaz je platný rok od vydání. Lze jej použít kdykoliv po dohodě. Obdarovaná osoba se přihlašuje sama na našich stránkách.

Cena: 1700,- (více informací o soukromých hodinách)

Rezervujte si dárkový poukaz