zavřít

Přihlásit se na kurz

Mám zájem o následující kurz / seminář:

Sebeobrana pro ženy

minikurz na večer

Kurz Sebeobrana pro ženy

Obdarovaná se na tomto kurzu naučí jasný postup pro případ krizové situace: jakým způsobem reagovat na případného agresora, jak s ním komunikovat a v případě, že to nebude stačit, i jednoduchou, ale velice funkční fyzickou obranu.

Dárkový poukaz je platný rok od vydání. Lze jej použít na kterýkoliv vypsaný termín (cca 25x ročně). Obdarovaná se přihlašuje sama na našich stránkách.

Cena: 599,-

(více informací o mini-kurzu)

Soukromý mini-kurz

tři hodiny

Soukromý mini-kurz

Základy sebeobrany s okamžitě použitelnými praktickými výstupy. Během tří hodin naučíme funkční a efektivní základy, které lze okamžitě použít. V případě zájmu je možné absolvovat soukromý mini-kurz v jednom bloku.

Dárkový poukaz je platný rok od vydání. Lze jej použít kdykoliv po dohodě. Obdarovaná osoba se přihlašuje sama na našich stránkách.

Cena: 2000,-

(více informací o soukromých hodinách)

Kurz emancipační sebeobrany

zážitkový víkend

Základní kurz sebeobrany do města

Na víkendu emancipační sebeobrany se naučíte, jak se za sebe postavit v každodenních nepříjemných situacích: jak použít svůj hlas jako zbraň, jak poslat do háje otrapy a prasáky. A pro případ krize se naučíte, jak se bránit fyzicky: dát pořádnou ránu a 

Dárkový poukaz je platný rok od vydání. Lze jej použít na kterýkoliv vypsaný termín (cca 10x ročně). Obdarovaná se přihlašuje sama na našich stránkách.

 
Cena: 3.890,-

Rezervujte si dárkový poukaz