zavřít

Přihlásit se na kurz

Mám zájem o následující kurz / seminář:

Sebeobrana pro ženy

minikurz na večer

Kurz Sebeobrana pro ženy

Obdarovaná se na tomto kurzu naučí jasný postup pro případ krizové situace. Naučí se, jakým způsobem reagovat na případného agresora, jak s ním komunikovat a v případě, že to nebude stačit, i jednoduchou, ale velice funkční fyzickou obranu.

Dárkový poukaz je platný rok od vydání. Lze jej použít na kterýkoliv vypsaný termín (cca 15x ročně). Obdarovaná se přihlašuje sama na našich stránkách.

Cena: 599,- (více informací o kurzu)

Soukromý mini-kurz

tři hodiny

Soukromý mini-kurz

Základy sebeobrany s okamžitě použitelnými praktickými výstupy, s instruktorem, který se bude věnovat pouze obdarované osobě. Během tří hodin naučíme naprosté základy, které ale bude účastník na konci kurzu velmi dobře ovládat a umět okamžitě použít. Možnost absolvovat v jednom bloku.

Dárkový poukaz je platný rok od vydání. Lze jej použít kdykoliv po dohodě. Obdarovaná osoba se přihlašuje sama na našich stránkách.

Cena: 2000,- (více informací o soukromých hodinách)

Kurz Sebeobrana do města

tříměsíční kurz

Základní kurz sebeobrany do města

Naše vlajková loď: tříměsíční kurz sebeobrany. Koná se jednu týdně a ve dvanácti lekcích se obdarovaný/obdarovaná naučí nejen, jak se nebezpečným situacím vyhnout, ale také jak se fyzicky ubránit, když se jim vyhnout nejde.

Dárkový poukaz je platný rok od vydání. Lze jej použít na kterýkoliv vypsaný termín (cca 5x ročně). Obdarovaná se přihlašuje sama na našich stránkách.

 

Rezervujte si dárkový poukaz